Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta odchudzająca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koralcia

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 16:13    Temat postu: Dieta odchudzająca Odpowiedz z cytatem

Z pomocą jakiej diety udało Wam się zrzucić kilogramy? zastanawiam się nad tą z https://pilule-minceur.eu/regime-minceur-un-moyen-efficace-et-agreable-pour-amincir-votre-silhouette-prenez-connaissance-du-menu-et-des-regles/ zakłada jedzenie takich posiłków jakie lubię a perspektywa że nie będę głodować zachęca do tego żeby na taką dietę przejść. Jak myślicie, sprawdzi się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Gru 29, 2018 16:13    Temat postu:

Powrót do góry
ofelia93

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na mnie żadna nie działa...
Powrót do góry
fiona2606

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie stosuję żadnej konkretnej diety. Po prostu rezygnuję z tłustych, smażonych potraw, jem mniejsze porcje, sięgam częściej po owoce i warzywa no i oczywiście odstawiam cukier. Ograniczam również jedzenie pieczywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
meduza

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez ponad pół roku byłam na cateringu dietetycznym i to naprawdę pomaga jeść tylko zdrowe rzeczy
Klinka

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 15:11    Temat postu: woda Odpowiedz z cytatem

Czasami ne trzeba stosować nie wiadomo jakiej diety. Wystarczy pić więcej wody, wówczas nie chce się tak jeść i organizm się oczyszcza i się chudnie. Zauważyłam tak po sobie, odkąd w firmie jest szybka dostawa wody mineralnej poprzez stronę internetową https://wodadlafirmy.pl/. Wcześniej nie miałam tak łatwego dostępu do wody w pracy i nie piłam tak dużo, a teraz to z kubkiem wody się nie rozstaję...i czuję się dużo lepiej Smile
Powrót do góry
romekek

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym, żeby ktoś polecił mi dietę na zyskanie kilku kilogramów
agasava

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej poradzić się w sprawie diety jakiegoś specjalisty. Na własną rękę nie należy działać.
Powrót do góry
Simona

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni zgadzam się tutaj z przedmówcą. Najlepiej sięgnąć po poradę specjalisty, a dopiero potem wybrać dietę. Niestety dzisiaj żyjemy w takim tempie, że często brakuje nam czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. Dlatego też warto wziąć pod uwagę catering dietetyczny np. w Happy Diet, w Krakowie. Mamy tam wiele możliwości do wyboru, a co więcej dania są zawsze przygotowywane z produktów najwyższej jakości, smaczne i fajnie zbilansowane.
Powrót do góry
pesszaak

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie ja ostatnio szukając dla siebie dobrej diety, trafiłam na taką stronę https://dawidwozniakowski.pl/ gdzie są informacje o diecie ketogenicznej. Podobno jest ona bardzo skuteczna. Czy któraś z was dziewczyny może o niej słyszała i może się na ten temat wypowiedzieć?
Powrót do góry
karol44343

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na diecie odchudzającej jeszcze nigdy w swoim życiu nie byłem.Sam nie wiem czy na taką dietę kiedykolwiek pójdę.
omnibus

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta z dowozem to super pomysł. Jest akurat całkiem sporo ciekawych firm, które oferują dobrej jakości catering dietetyczny. U mnie dieta pudełkowa jest dostarczana przez https://healthypack.pl/ i zgubiłam w talii kilka cm. Nie ma co się obawiać, że jedzenie nie będzie smakować, bo jest bardzo świeże i pomysłowe. Do tego do posiłki przygotowuje dietetyk, w oparciu oczywiście o nasze preferencje czy nawyki żywieniowe.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 10:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: