Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki telefon wybrać ?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 10:37    Temat postu: Jaki telefon wybrać ? Odpowiedz z cytatem

Hejka. Mam starego samsunga no ale zaczyna się psuć, zawiesza się itd. No wysłużył już swoje i szukam dobrego telefonu. No najlepiej jakby był na dwie karty sim, super śmigał, zero problemów z łączeniem się z netem itd. Wiem że jest ich dużo i właśnie mam problem jaka marka najlepsza teraz. Na ceneo szukałam, bo tam można porównac sobie ceny i trafiłam na ten z Apple https://www.ceneo.pl/69539151 no fakt spodobał mi się ale... no wiadomo cena. Czy warto go nabyć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 22, 2018 10:37    Temat postu:

Powrót do góry
Bertrand55

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często zdarza sie , ze zadzwoni do nas nieznajomy numer i nie wiemy kto to był. Dlatego ze swojej strony polecam Wam serdecznie strone http://znajdzosobe.pl/ , dzieki ktorej w bardzo prosty sposob mozna poznac osobę do nas dzwoniącą. Wszelkie istotne informacje znajdziecie na stronie, wszystko klarownie opisane.
Powrót do góry
carolina91

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 04:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Sony i nie mogę narzekać, działa bardzo dobrze. Ostatnio zastanawiam sie nad zamówieniem urządzenia do dezynfekcji telefonu z http://www.dezzy.pl/ Z tego co wiem usuwa brud i wszystkie bakterie a trzeba przyznać, że nie brakuje ich na naszych telefonach.
Powrót do góry
marek443

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 05:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wybór dobrego telefonu jest bardzo trudny.Mi zawsze w wyborze pomaga kumpel z podstawówki lub z gimnazjum.
fullwheat

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest na rynku mnóstwo naprawdę dobrych telefonów. Za przykład niech posłuży Sony Xperia XA - naprawdę świetny model, który dostępny jest za niewielką cenę. Takie oferty lubię!
Powrót do góry
Pawello

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem ostatnio Iphone'a i jestem super zadowolony
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak zostając w temacie telefonów to zdradzicie mi czy korzystacie z ofert na kartę czy na abonament ? bo ja się zastanawiam nad przeniesniem numeru do sieci Otvarta. Do tej pory korzystam z telefonu na kartę ale ich abonamety są naprawdę w świetnych cenach ( np za 13,99 czy 17,99 zł ). sporym atutem jest też to, że istnieje możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony Smile
Powrót do góry
aalaa

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda oferują bardzo atrakcyjne pakiety i ciekawe promocje. Zaraza ja posiadam dwa telefony i oba są na abonament i właśnie niedawno przeniosłam numer właśnie do sieci https://otvarta.pl/page/przenies-numer . Zdecydowałam się na abonament za 17.99 zł , dzięki którym zyskałam nielimitowane rozmowy i sms .
Powrót do góry
krawmati

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iphone to pewna inwestycja w telefon, drogo, ale warto
Imaria21

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że na dobry sprzęt warto wydać więcej. Ale o tak drogą rzecz trzeba też odpowiednio zadbać. W przypadku telefonu wygodną opcją na wypadek kradzieży czy zagubienia jest instalacji aplikacji mobilnej Bezpieczny Telefon od mySafety https://www.mysafety.pl/mobile. Apka jest prosta, ale bardzo skuteczna. Dzięki niej w przypadku utraty sprzętu możemy podjąć szereg działań, dzięki którym zwiększymy prawdopodobieństwo odzyskania sprzętu. Rzućcie okiem - warto.
Powrót do góry
valia1

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samsung Note 8 mi się strasznie podoba.
Powrót do góry
malezja

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Angela

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie warto zakupic iphone - to telefon ktory posluzy nam przez wiele lat. Choc wiadomo zdarza sie czasem usterki ale to nic - w warszawie jest taki dobry serwis napraw pogwarancyjnych https://serwisproduktowapple.pl/ gdzie mozna wykonac ekspresową naprawe urzadzenia apple od reki.
Powrót do góry
pieknyolek

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam pskomsklep folia na telefon
Powrót do góry
AnnMa

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie kupuję drogich telefonów bo obecnie to co produkują jest niewarte swojej ceny. Każdy psuje się po okresie gwarancyjnym.. Kupuję taki do 400 zł, jak coś zaczyna szwankować to oddaję na skup telefonów warszawa rembertów i kupuję nowy. Takiego tańszego telefonu nie jest szkoda, zwłaszcza jak spadnie i się potłucze Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Maj 31, 2019 09:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: