Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ulubione jedzenie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lewiatan09

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, ale takie serki źle wpływają na trawienie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 03, 2018 22:20    Temat postu:

Powrót do góry
fullwheat

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście czasem zamawiam przez pizza portal różne rzeczy. Najczesciej jest to KFC menu mają bogate, dostawa jest szybka i po chwili od zamowienia mogę się cieszyć kanapkami albo kubełkiem.
Powrót do góry
jormungandr

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam mocno korzystanie z pyszne.pl i pizza portal właśnie, bo tam są wszystkie restauracje z okolicy i można sobie wybierać. Ja zazwyczaj zamawiam albo pizzę albo kebab.
PaniEra

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna pizza w świetnej cenie! Tyle mogę powiedzieć na wstępie. Zawsze zadowolony korzystam z waszych usług. Smaczne składniki , świeże i pizza która dociera na czas.!
Powrót do góry
Marzena81

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie wszystkie. Dużo niesieciowych restauracji oferuje dowóz we własnych zakresie. Czasami wystarczy zadzwonić do nich i dopytać się o szczegóły.
dekielek

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Sporo mniejszych firm woli większość zysków zachować dla siebie i wszelki dowóz organizować na własną rękę.
fokus

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie kuchnię japońska, uznawana za jedną z najlepszych i najzdrowszych. Nie trzeba ruszać się z domu by jej zakosztować. Zobaczie tu http://www.mizumisushi.pl/dostawa/
Macie spory wybór, dostawę terminową, ekspresową i do tego darmową. Ja spóbowałem i na pewno za każdym moim pobytem w Warszawie będę korzystać z tej oferty - wspaniałe, świerze sushi.
Powrót do góry
Nikiel

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do moich ulubionych potraw należą dania kuchni włoskiej. Uwielbiam pizzę neapolitańską, czy też spaghetti po bolońsku.

http://www.hydrokret.pl/

HYDRO-KRET S.C.
A.C. Dąbkowscy

ul.Mycielskiego 22/49
04-379 Warszawa

NIP 113-22-48-246
Regon 016322116
kontakt@hydrokret.pl
602 252 935
Powrót do góry
racakid

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
Powrót do góry
Dytka

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam pizze ale nie jem aktualnie bo mam diete.. chce zrzucic do lata te 10 kilo nadwwagi co po ciazy zostaly.. dlategto jem zdrowo i ekologicznie, nie jem smazonego i slodkiego, ograniczam weglowodany, pije duzo wody.. czasem zamawiam cos z macro bios baru czasem sama szykuje cos na dwa dni.. i tak jakos leci.. jak osiagne cel to wroce do pizzy hehe
Powrót do góry
pikelek

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje ulubione jedzenie to zdecydowanie jest pizza! Bez dwóch zdań, uwielbiam tą włoską potrawę. Na tyle ją kocham, że ostatnio postanowiłem sobie kupić przez internet ze strony https://www.horeca-24.pl/urzadzenia-i-akcesoria-do-pizzerii blachy do pizzy, żebym mógł już sobie samemu w domu ją przygotowywać Smile
Powrót do góry
drackkoda

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to najbardziej lubię zupy... bo nie sa ciężkie i szybko przelatują przez człowieka Smile Wiec zupy to dla mnie numer, jeden, lubię szpinakową najbardziej chyba no i lubie tez wrzucic do niego moje ulubione serki kremowe Zupa w tedy smakuje pysznie i ma fajny i smaczny kolor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TrzyNa

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi kochani, czy znacie może taką restaurację jak Estella ? Bo planuję niedługo zrobić taką dużą imprezę zorganizowaną dla ludzi z mojego zakładu pracy i zastanawiam się nad tym, czy ta restauracja okaże się do tego odpowiednia... Jak myślicie, nada się ? Bardzo proszę was o pomoc w podjęciu tej decyzji !!
Powrót do góry
Konikowa

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Was to zdziwi, ale ja jestem miłośniczką wszelkiego rodzaju kasz i kaszek, z zwłaszcza kaszy jęczmiennej perłowej. Mogłabym ją jeść w każdych ilościach, Najbardziej przypasowała mi tak z firmy Kupiec http://kupiec.pl/produkt/kasza-jeczmienna-perlowa/ . Dodaję ją do zup, gołąbków, jako farsz z grzybami do pierogów, a także jako składnik obiadu np. z jakimś sosem i mięsem. Smakuje mi praktycznie pod każdą postacią Wink Ale pocieszam się, że przecież kasza jest zdrowa, więc to, że jem jej trochę więcej niż inni, raczej mi nie zaszkodzi Wink
Powrót do góry
Halejkania

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę sama gotować, bo przynajmniej wiem co tam jest. Od czasu kiedy kupiłam blender Bosch to królują u mnie zupy krem. Szybko się je robi a do tego są zdrowe. Jakbyście chciały kupić taki blender, który nawet ze świeżą marchewką nie ma problemu, to wejdźcie na stronę https://www.ceneo.pl/oferty/blender-bosch . Tam są takie starsze i te nowsze modele, ale to dobra firma, więc podejrzewam, że wszystkie są dobre. Ja kupiłam ten trzeci od góry za 170zł. Mi pasuje. Co o nim myslicie?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Mar 04, 2018 21:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12
Skocz do: