Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobry adwokat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Twoje prawa ( prawa pacjenta )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaszalot2

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy potrzebuje adwokata by się bronić w sądzie. Niektórzy potrzebują dlatego, że to oni zostali pokrzywdzeni, czy chociażby potrzebują kogoś przy rozwodzie. Nie że od razu każdy kto szuka adwokata jest bandytą.. No nie przesadzajmy. Ja niedawno brałem rozwód i potrzebowałem własnie adwokata, by moja (już na szczęście była) żona, która jest strasznie nieodpowiedzialna, nie dostała opieki nad dziećmi. W tym bardzo pomógł mi pan Mateusz Szymkowiak z Katowic.
Reklama

Wysłany: Czw Gru 20, 2018 00:26    Temat postu:

Powrót do góry
Malibu

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz porady w zakresie prawo karne, kancelaria Adam Baszkowski na pewno ci pomoże. Swoim klientom oferują bezzwłoczną reakcję w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom zaangażowania oraz rzetelną i kompleksowa obsługę prawną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja tak na szybkiego ci nie doradzę, bo jednak trzeba dobrego adwokata do takich spraw. Ale wiem że moja znajoma znalazła adwokata na tym portalu https://najlepszy-prawnik.pl/kancelaria-adwokacka-adwokat/torun/ . Wiem że tu są adwokaci z całej Polski więc nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniego. A wiem od znajomej że prawnicy są sumienni i mają duże doświadczenie. Może zerknij i zobacz sam.
Powrót do góry
aleks2017

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://kancelariabgb.pl/ - tego adwokata gorąco polecam, działa na terenie Bełchatowa
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sty 18, 2019 12:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Twoje prawa ( prawa pacjenta ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: