Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kancelaria prawna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Twoje prawa ( prawa pacjenta )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oliwia90

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cięzkie sprawy to są niestety, ale powiem Ci że jest adwokat który sobie w takich sprawach radzi. Mam na mysli Panią Natalię Zielmachowicz. Jest to świetna bardzo rzetelna i profesjonalna Pani adwokat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 31, 2018 18:58    Temat postu:

Powrót do góry
angela12

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem radca prawny w Lublinie to przede wszystkim osoba doświadczona. Zanim się zdecydujemy na konkretnego radcę prawnego trzeba poszukać opinii, bo tak najlepiej znaleźć kompetentną osobę.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, różne są sytuacje dlatego pomoc prawna czasami jest niezwykle przydatna. Jeżeli chodzi o mnie to ja słyszałam, że profesjonalne usługi świadczy kancelaria prawna http://www.bemwspolnicy.pl . Może powinniście tam zerknąć i bliżej zapoznać się z ich ofertą. Z tego co wiem to mają wieloletnie doświadczenie i nawet reprezentują klientów podczas sporu sądowego.
Powrót do góry
grażka49

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej udać się do kancelarii niż samemu próbować dochodzić w sądzie. Niestety doznałam tego na własnej skórze. Dlatego chocby się waliło i paliło sama się już za to nie wezmę. I nie sądźcie, że coś Wam pomoże czytanie po forach prawniczych. Do tego trzeba mieć wykształcenie odpowiednie. Koleżanka ostatnio zakończyła sprawę w sądzie, którą prowadziła jej kancelaria http://kancelaria-kopko.pl/adwokat-sprawa-o-alimenty-warszawa/ Bez nerwów, wręcz ze spokojem - wygrała Smile
Powrót do góry
jureczek

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kiedyś się przyda.
Motory21

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed pójściem do kancelarii warto przeanalizować czy na pewno w naszym przypadku jest potrzebny prawnik Razz W tym celu pomocna okaże się strona http://kancelaria-radcy-prawnego24.pl/. Jest tam wszystko opisane, każdy przypadek kiedy trzeba się zwrócić o pomoc, jakiej pomocy oczekiwać itp. Smile
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka jakiś czas temu rozstała się z swoim mężem i z tego co wiem to pomagał jest radca prawny opole, a dokładnie była to Kancelaria Prawna Tomasza Hilarowicz. Z tego co mówiła wszystko odbyło się z pełnym profesjonalizmem i co najważniejsze pomyślnie. Bardzo sobie chwaliła ich pod kontem pełnego wsparcia w zakresie prawa od samego początku po reprezentacje podczas sprawy.
Powrót do góry
koziel.wojciech.86

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest może ktoś z okolic Gorzowa? Szukam jakiegoś dobrego adwokata w gorzowie. Będę wdzięczny za jakiekolwiek polecenia.
Powrót do góry
kika

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz tu http://www.adwokat-24.pl/rozwod/. Profesjonalnie zajęli się sprawą o rozwód. Myślałam, że sprawa jest przegrana, a tu zwrot o 180 stopni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ernest

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jestem dowodem na to że pomoc adwokata częstokroć jest niezwykle potrzebna Wink
Peppa

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami bez dobrego prawnika ciężko coś zwojować, szczególnie jeśli sprawy są skomplikowane i dotyczą walki z urzedem czy odszkodowania od firm. Warto wtedy poradzić się radcy prawnego, ta kancelaria http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ świetnie sobie poradzi z każdą nawet bardzo trudną sprawą, warto do nich skierować swoje kroki.
Powrót do góry
acorus

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo fajnych linków widzę, dużo fajnych porad oraz, co najważniejsze, historii z własnego życia, własnych, trudnych spraw. To najważniejsze. Fajnie, fajne forum.
acorus

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opłaty pewnie ustalane są indywidualnie mniej więcej. To zależy, czy chodzi o udzielenie jakiejś randomowej porady prawnej, czy zagłębienie się w kontekst sprawy. Nie wiem, czy to w rzeczonej firmie jest jakoś odrózniane i odzwierciedlone w cenniku
lolek

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kancelaria prawna to niechybnie kilka dość mocno obciążonych pracą stanowisk, nie wliczając samych szefów w/w kancelarii. Potrzebują do sprawnego funkcjonowania dobrego i najlepiej mobilnego sprzętu komputerowego oraz odpowiedniego oprogramowania i serwisu. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest witryna https://itnes.pl/notebooki/notebooki-hp/, która poza biznesowym sprzętem dostarcza indywidualnie dobrane oprogramowanie
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dobrej kancelarii prawnej na terenie Trójmiasta warto udać się na konsultację do http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ w Gdyni. Znajduje się przy ulicy Śląskiej i można znaleźć w niej świetnych radców prawnych specjalizujących się chociażby w temacie odszkodowań.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 29, 2018 20:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Twoje prawa ( prawa pacjenta ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: