Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Biuro tłumaczeń

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Twoje prawa ( prawa pacjenta )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 10:27    Temat postu: Biuro tłumaczeń Odpowiedz z cytatem

Szukam tłumacza który wykona dla mnie tłumaczenia ustnego za granicą... Nie wiem ilu tłumaczy oferuje coś takiego. Na pewno Biuro Tłumaczeń Lingua Lab ma taką usługę w swojej ofercie, ale jak to się sprawdza w praktyce? Wiecie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 08, 2019 10:27    Temat postu:

Powrót do góry
kasiunia1

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 17:31    Temat postu: Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego kraków Odpowiedz z cytatem

Rozpoczęliśmy współpracę z kontrahentem z Rosji.Początki były obiecujące ale i spokojne.Później współpraca zaczęła nabierać tempa i zaczęliśmy mieć problemy z tłumaczeniem dokumentów.Rozpoczęliśmy więc współpracę z - tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego Kraków. Współpraca układa się bardzo dobrze a tłumacz jest wyjątkowo dyspozycyjny.To ważne z naszego punktu widzenia bo często mamy sprawy tzw. na wczoraj. pzdr
Powrót do góry
Alexa555

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w necie napatoczyłam się na informacje odnośnie tego tematu - tłumacz języka tureckiego .To bardzo wartościowy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie pożałujecie. Są tam także inne super wpisy.
Powrót do góry
Izabela97

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z biurami tłumaczeń jest tak, że wszystkie oferują angielski niemiecki i inne podstawowe języki dopiero niedawno spotkałam sięsię z czymś takim jak tłumacz bośniacki poznań Mam nadzieję, że ktoś oprocz mnie go sprawdzi, bo na pierwszy rzut oka wydaje się super Smile
Powrót do góry
Ankaflorczak

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujecie dobre tłumaczenia ,to ja Wam polecam Focusa z Warszawy. Mój tata bardzo często im podrzuca swoje papiery i jest z nich zadowolony. Do tego mają najróżniejsze język, a nie tylko taki angielski i niemiecki w standarcie Smile Tata sobie ich bardzo chwali Smile
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością warto wiedzieć o tego typu usługach. Do kogo się zwrócić z tłumaczeniem poszczególnych treści. W końcu dzisiaj mamy dokumenty w różnych językach i inne treści. Z mojej strony mogę wspomnieć o firmie https://berligo.com która przyjmuje wszystkie zlecenia i mają zawsze atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Eloe

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o język niemiecki, to mogę polecić tłumacz przysięgły wrocław. Ta usługa nie raz i nie dwa uratowała mnie przy konieczności przetłumaczenia dokumentów z języka niemieckiego Smile Smile
Powrót do góry
Eloe

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukiwany tłumacz włoskiego ... Czy ktoś ma kogoś zaufanego? Ja znalazłam takie biuro tłumaczeń, może ktoś korzystał?
Powrót do góry
kajtek102

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłumacz musi być sprawdzony i dobry w swoim fachu, bo może się okazać, że wpakowaliśmy się w coś niechcianego. Dla mnie zawsze nr 1 to BTS z Poznania. Zarówno tłumacz litewski poznań, jak i tłumacz węgierski poznań spisali się znakomicie. Polecam zajrzeć do nich: https://btspoznan.eu
Powrót do góry
joannawie

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś zna dobrego tłumacza języka hiszpańskiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Sie 08, 2019 13:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Twoje prawa ( prawa pacjenta ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: