Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre szkolenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rewidia

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każde szkolenie, które w jakiś sposób doskonali nasze umiejętności jest wartościowe i po prostu skorzystanie z niego jest jedyną, dobrą decyzją.
Reklama

Wysłany: Czw Mar 21, 2019 16:14    Temat postu:

Powrót do góry
granitka

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że takimi ciekawymi i przydatnymi szkoleniami jest cały cykl kursów poświęconych tematyce zarządzania projektami. Niezwykle interesująco prowadzone, dynamiczne i dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestników. Teraz dodatkowo dostępna jest też książka https://leadership-center.pl/produkt/zestaw-ksiazka-zarzadzanie-projektami-krok-kroku-karty-12-pytan/ , która pomaga zrozumieć temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grażka49

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe życie się uczymy. Przynajmniej w moim przypadku tak jest i nie żałuję, bo dzięki temu poszerzam swoją wiedzę, a moje kwalifikacje rosną, co sie rzecz jasna przekłada na lepsze pieniądze. Ważne, by szkolenie było dobrze zorganizowane, przemyślane i interesujące. By wybrać dobrą firmę, najlepiej porozmawiać ze znajomymi, względnie skorzystać z opinii przeczytanych wśród osób, które mają jakieś doświadczenia. Osobiście mogę polecić firmę TG training https://www.tgtraining.pl/ . Organizują świetne szkolenia sprzedażowe i menedżerskie. Chapeau bas dla trenera a zarazem właściciela firmy.
Powrót do góry
eldzi2

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w ogóle to każde szkolenie czy kurs to dobry pomysł. Ja tak zrobiłam i zaczęłam kurs na trenera personalnego Wrocław wraz z koleżanką. Chodzimy na zajęcia, nauczyciele są bardzo fajni, zajęcia są aż przyjemne.
kertina

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2019 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem niedawno dowiedziałam się, że w Rzeszowie organizowane są szkolenia z pakietów MS Office, w tym także Excel. Zerknijcie sami https://calculatic.pl/kursy-excel/rzeszow . Dla mnie to akurat duża szansa, ponieważ znajomość tego programu przyda mi się w pracy. Widziałam, że tego typu szkolenia są również organizowane w innych miastach Smile
Powrót do góry
pazyk

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to wygląda naprawdę bardzo ciekawie
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre szkolenia powinny być przeprowadzane w odpowiednich miejscach. Często spotykałem się z tym, że ludzie narzekali na sale konferencyjne warszawa. Komfort i wygoda szkoleń to teraz podstawa dlatego sala szkoleniowa warszawa powinna być klimatyzowana. Zwróćcie na to uwagę, koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MonikaRab

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie się dobrze przeszkolić to wybierzcie odpowiedni do tego celu ośrodek szkolenia zawodowego gorzów wielkopolski. Jest wiele dziedzin w jakich trzeba poszerzać swoje umiejętnośći. Myśle, że zwłaszcza w budownictwie należy szkolić swoich pracowników. Ja skorzystałem z http://www.kursy-gorzow.pl/ , gdyż mają świetne opinie a to, że jestem z Gorzowa to dodatkowy atut. Polecam wam!
Powrót do góry
mery

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre są teraz różne kursy na instruktorów. Coraz więcej otwiera się siłowni, gdzie oferują zajęcia z trenerami. Taki kurs instruktor fitness Wrocław może być bardzo dobrym pomysłem na zawód. W sumie fajnie mieć taką karierę.
Powrót do góry
Aksi

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się co do faktu uczestnictwa w szkoleniach warto zobaczyć ośrodek szkolenia zawodowego gorzów wielkopolski od środka. Każde szkolenie daje kolejne możliwości i szersze perspektywy w biznesie. Polecam zaglądnąć tutaj http://www.kursy-gorzow.pl/ i zainteresować się prezentowaną ofertą.
Powrót do góry
granitka

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej wspominałam o szkoleniach z zarządzania projektami. Jednak moim numerem jeden na liście kursów, które do tej pory odbyłam, niewątpliwie jest zarządzanie czasem https://leadership-center.pl/zarzadzanie-czasem/ . Oczywiście prowadzone przez tą samą firmę. Nauczyłam się tam efektywnego planowania, jak egzekwować wykonanie zadań, jak planować pracę wielu osób by była zgrana i wielu innych bardzo potrzebnych rzeczy. Najlepsze w tym szkoleniu jest to, że pomaga nie tylko w organizacji pracy zawodowej, ale również w domu.
Powrót do góry
Aksi

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować w szkolenia internetowe. Wiele organizowanych szkoleń jest potwierdzone certyfikatem. Niedawno trafiłem na taką stronę: https://provat.edu.pl/kategoria-produktu/szkolenia-internetowe i jest dużo ciekawych opcji m.in podatek cit szkolenie i uważam, że można zdobyć sporo wiedzy no takim szkoleniu.
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuje w księgowości więc korzystam przede wszystkim z oferty szkoleń związanych z podatkami i ogólnie pojętą księgowością. Bardzo cenię sobie wiedzę i doświadczenie pani Niziołek więc jej szkolenia polecam https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Super organizacja, dużo wiedzy teoretycznej i praktyczniej. Warto korzystać, da się zauważyć, że zainteresowanie jest spore bo miejsca zapełniają sie bardzo szybko.
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc natomiast nauczyć się języka angielskiego proponowałbym Ci skorzystać z oferty szkoły językowej Tutlo. Umożliwia naukę z pomocą profesjonalnych lektorów za pośrednictwem specjalnej platformy. Myślę, że warto z niej skorzystać.
Powrót do góry
kostyrka

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzisz własną firmę lub też lubisz korzystać ze szkoleń to może zainteresują Cię szkolenia sse
koniecznie sobie zerknij na stronę i poczytaj więcej o tym szkoleniu bo naprawdę warto z niego skorzystać.
Myślę, że każdy kto ma tylko trochę zapału do tego typu przedsięwzięć to z pewnością skorzysta.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 22, 2019 12:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: