Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbać o suchą skórę zimą ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aalaa

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 06:58    Temat postu: Jak dbać o suchą skórę zimą ? Odpowiedz z cytatem

Hej. pytanie kieruję przede wszystkim do osób, które tak jak ja mają problem z mocno przesuszoną skóra. Doskonale wiecie jak bardzo wyjście na silny wiatr i mróz może taką skorę podrażnić i sprawić, że będzie mocno czerwona. Jak sobie radzicie w takich sytuacjach ? Jakich kosmetyków ochronnych uzywacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 11, 2018 06:58    Temat postu:

Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj wiem coś o tym ;/ byłam już na wielu zabiegach nawilżających w salonie kosmetycznym ale zawsze słysze, że to taka codzienna domowa pielęgnacja pomaga najbardziej. Także dobre kosmetyki to podstawa. Ja od jakiegoś czasu omijam pod tym kątem drogerie i kupuje dermokosmetyki. Jest nieco lepiej.
Powrót do góry
margherita

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przede wszystkim nawilżać skórę i nie dać jej popękać
wiwamis

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 06:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W agencji Call girls London znajdziesz wiele efektownych i gorących dziewczyn, które czekają na telefon od Ciebie. Jeśli marzysz o zmysłowym towarzystwie i niezapomnianych chwilach, z pewnością jest to oferta właśnie dla Ciebie.
Powrót do góry
malezja

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dermokosmetyki są ok ale moim zdaniem nic nie bedzie tak skutreczne jak 100% naturalne kosmetyki pielęgnacyjne. Jesli chodzi o firmę to dla mnie numerem 1 jest Eldan Cosmetics. Nie dość, że są skuteczne to jeszcze nie podrażniają nawet bardzo wrażliwej skóry.
Powrót do góry
prostolinijna

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku znalazłam sposób na takie zimowe mrozy. Natalia Siwiec rekomenduje markę o nazwie Calluna Medica i bardzo się z nią zgadzam. Kosmetyki z naturalnymi wyciągami z winorośli, chmielu, czekolady i wielu, wielu innych składowych są naprawdę świetne, a jednocześnie nie kosztują za dużo. Przed świętami dodatkowo fajnie obniżyli ceny.
Powrót do góry
prostolinijna

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki to mój konik, a już szczególnie te ekologiczne, które po prostu idealnie wpasowują się w skórę, a także naprawdę pozytywnie na nią działają. Sama jestem zwolenniczką takich sklepów https://www.marual.pl/, które naprawdę dbają o klienta i dają mu do wyboru wyłącznie najlepsze produkty w każdej kategorii skóry.
Powrót do góry
JustynaG

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam olejku, który moja ciocia przywozi mi z Niemiec
Powrót do góry
aalaa

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malezja a mogłabyś polecić jakiś konkretny produkt z Eldan Cosmetics ? Jeśli mają w 100% naturalny skład to jest to coś dla mnie Smile chodzi mi o produkty typowo nawilżające.
Powrót do góry
malezja

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aalaa ja tez mam suchą skrę i u mnie na co dzień świetnie sprawdza się krem ochronno nawilżający Idractive Moisture Daily Protection. W jego składzie znajdziesz np masło shea, pantenol, olej ryżowy czy kompleks wit A i E. Ja stosuje go pod fluid, fajnie się sprawdza jako taka baza pod makijaż.
Powrót do góry
buziak_06

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem i chętnie poczytam jakieś rady. Teraz gdy na dworze mróz skóra jest jeszcze bardziej przesuszona...
bunia

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie dbam o skore zima to wlasnie czesto jest ona przesuszona. Np. odkrylam produkt Restylane Skinboosters i chodze na zabiegi z nim. Podoba mi sie to, ze skora od razu jest jedrna, nawilzona. A wiadomo, ze zima to ciezej zadbac o nia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
georgio

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim dbam o prawidłowe nawilżenie
Powrót do góry
granitka

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już parę lat temu przestawiłam się na kosmetyki kojące i nawilżające, a zimą natłuszczające. Mam bardzo suchą skórę. Mimo iż nie zdiagnozowano u mnie atopowego zapalenia skóry, to ma ona pewne zbliżone objawy. Dlatego postawiłam na kosmetyki https://ziaja.com/products/treatment/atopowe-zapalenie-skory .
Powrót do góry
taranta

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyna rada to po prostu stosować dobre kosmetyki. Specjalnie na zimę też się zaopatrzyłam w sklepie, dokładniej w aptece internetowej https://www.allecco.pl/kosmetyki.html . Mają szeroki wybór kosmetyków i leków, dlatego zamówiłam wiele fajnych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Mar 06, 2019 23:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: