Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem w każdym domu jest pokój dzienny. Dlatego duże znaczenie ma wybór odpowiedniego oświetlenia. Podobają mi się te lampy sufitowe nowoczesne do salonu ze sklepu SzykownyDom. Moją uwagę przyciągnęła wisząca SPOTLIGHT CAGE . Jest awangardowa i spodoba się zarówno domownikom, jak i gościom. A jakie jest wasze zdanie w kwestii tego oświetlenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 14, 2018 08:35    Temat postu:

Powrót do góry
Adaceg

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym przypadku wymianą okien i malowaniem zajęła się firma http://malhaus.pl/uslugi/malowanie-tapetowanie-sciany/ Sprawdzona ekipa z okolic Krakowa, która jeszcze nigdy nie zawiodła. Zawsze pełen profesjonalizm.
Powrót do góry
Izzka88

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 04:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ostatni remont to kilka h z maszyna do szycia overlock Very Happy Poprzerabiałam narzuty, zasłony, poduszki i od razu salon jak nowy ! Oczywiście odświeżyliśmy też ściany, kilka gadżetów. Raczej wg naszego gustu niż internetowych inspiracji.
Powrót do góry
marta13

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podczas remontu salonu zdecydowałam się na położenie płytek. Prezentują się elegancko i nie sprawiają żadnych problemów. Ja swoje kupowałam na https://www.twojelazienki.pl/plytki/podlogowe/opoczno.html i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu.
Powrót do góry
gumok

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak remont to na pewno warto zainwestowac w solidne wyposazenie np tutaj wanny i akcesoria
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Nazwa Skype
Słodkaaa

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie aranżując poszczególne miejsca wszystko ma znaczenie. Od kolorów, światła, jak i wyposażenia. Warto wszsytko dobrze przemyśleć sobie i poczytać też artykuł https://www.babskiswiat.com.pl/aranzacja-salonu-w-nowoczesnym-klimacie.html które też mogą być w tym kierunku pomocne.
Powrót do góry
pesszaak

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się właśnie co w trakcie remontu salonu zrobić ze ścianami. Zastanawiałem się nad malowaniem, ale nie jestem do końca pewny. Może ktoś z was orientuje się czy jeśli chodzi o poznań malowanie można zamówić u jakiejś dobrej i sprawdzonej firmy?
Powrót do góry
Adaceg

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postawiliśmy na sufity podwieszane i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni http://studio-barrisol.pl/ Postanowiliśmy postawić na sprawdzoną markę Barrisol z profesjonalną usługą projektu, montażu i serwisu. Jesteśmy z tego rozwiązania bardzo zadowoleni, szczególnie, że cena nie była wygórowana.
Powrót do góry
Marika_J

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w salonie wystarczyła wymiana pojedyńczych mebli a w zasadzie wymiana narożnika Idea . Stary był już zużyty i zniszczony przez co całe wnętrze wyglało się jak chatka baby jagi. Teraz to już zupełnie inny salon, nowoczesny i taki stylowy, aż chce się tam być Very Happy
Powrót do góry
layla88

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro chcecie odmienić swój salon to polecałabym przejrzeć sobie jakie teraz fajne płytki można w nim zastosować. Teraz już nie modne są panele, czy drewniana podłoga. Lecz płytki typu https://www.paste-group.pl/fioranese/chevron-chic . W sumie nic dziwnego, ponieważ mają swój urok.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A chcecie dowiedzieć się dlaczego warto postawić na płytki w salonie? Właśnie w tym temacie znalazłam interesujący artykuł http://www.lubliniec.info/artykul/11834/plytki-podlogowe-w-salonie-–-praktyczny-wymiar-i-estetyczny-charakter . Warto go przeczytać. Jeżeli chodzi o mnie ja już zdecydowałam się na postawienie płytek u siebie w salonie.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu wzięliśmy się za remont naszego mieszkania, na który czekałam chyba kilka lat. Na szczęście teraz już tylko wykończenie i moja ukochana aranżacja wnętrz. Koleżanka poleciła najlepsze parapety wewnętrzne wrocław . Chyba je wybierzemy bo widać, że jest to porządna jakość.
Powrót do góry
pesszaak

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 06:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jeśli chodzi o takie działania jak remontowanie mieszkań to w Warszawie moim zdaniem warto jest zainteresować się usługami firmy Complete Home. Na prawdę świetnie wyremontowali oni moje mieszkanie i jak najbardziej mogę polecić ich usługi i wam!
Powrót do góry
wosk_asia

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie fajną alternatywą są panele akustyczne dekoracyjne. Nie dość, że wyciszają pomieszczenie, to wnoszą do wnętrza pomieszczenia ciekawe elementy.
Powrót do góry
ilonakaminska80

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak bedziesz sie urządzał to polecam sprawdzone szafy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 10, 2019 13:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: