Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu czy zakup?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Preferuje budowę domu jednorodzinnego, sama się buduje i jestem z tego faktu zadowolona. Mając dom masz większą swobodę i możesz o jego wizerunku sama decydować. My jesteśmy na etapie wyboru ocieplenia i wszelkich niezbędnych elementów związanych z tym aspektem. Niedawno trafiłam na internecie na ciekawą stronę http://www.schiedel.pl - zamierzam skorzystać z ich oferty, ponieważ z tego co wiem to mają doskonałe i bezpieczne systemy kominów. Firma jest rzetelna i łatwo z nią nawiązać kontakt, dlatego w razie problemu, można wszystkiego u nich się dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 02, 2018 19:20    Temat postu:

Powrót do góry
rezin

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanawiam się nad budową domu, jeżeli macie jakieś porady odnośnie tego to będę niezmiernie wdzięczny
RadoslawKO

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolałbym wybudować swój własny, ale wiadomo, że fundusze na to nie pozwalają.
Powrót do góry
jupik8

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dlugo trwala wasza budowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kris

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka jest różnica w cenie? Ile kosztuje budowa domu a ile zakup mieszkania w dobrym stanie?
Powrót do góry
Adaceg

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W swoim nowym domu można zaplanować wszystko po swojemu i zdecydować się na skorzystanie z usług, które zwykle w domu są niedostępne. Np. rekuparcja czy wentylacja... W naszym domu pod Chorzowem realizacją tych wszystkich rzeczy zajęłą się firma http://hakoprojekt.pl/ i byl to strzał w 10. Taka klima to super sprawa. Rekpureacja też ma swoje zalety.
Powrót do góry
filipinka888

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widziałeś gotowe domy bez działki na https://www.hogerdom.pl/oferta-dla-deweloperow-i-wykonawcow-r27.html . Może właśnie takie sprawdzą się tanie energooszczędne domy, a nie mieszkanie w bloku. Warto inwestować w takie budowle z przyszłością. Ja lubię akurat mieć ogródek i psa koło domu, a dzięki takiemu domu mogę to wszystko posiadać.
Powrót do góry
Antosia32

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jesteś za domami drewnianymi. Ofertę też fajną widziałam u firmy tej http://www.domyjuhas.pl/ . Czasem warto szukać ciekawych firm, które potrafią budować z pasją, aby nasz wymarzony dom był w pełni doskonały. Takie domy powstają szybką no i są na pewno oszczędne, jeżeli są dobrze wykonane.
Powrót do góry
SebastianRo

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja by budował dom, bo można zrobić wszystko po swojemu. Ja sam budowałem dom, i korzystałem z takiej oferty https://wektor-geodezja.com/oferta/tyczenie-budynkow-i-obiektow-budowlanych, bo jest to ważne przy budowie domu Very Happy
Powrót do góry
koperek5

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także pomyśleć o sprawnej i zwyczajnie dobrej wentylacji Wink jestem już po budowie, ale powiem szczerze, że zastanawiałem się nad tym długo. Wybór w końcu padł na went24.pl i jesteśmy zadowoleni Wink jak na razie (odpukać) wszystko działa bardzo okej!
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdecydowanie zwolennikiem budowy domu, swój budowałem kilka lat temu, drewniany, w technologii szkieletowej. Przekonało mnie to że jest energooszczędny w porównaniu z domem murowanym. Tutaj https://mawit.com.pl/aktualnosci/projekty-domow-drewnianych-szkieletowych/ możecie sprawdzić więcej info na ten temat.
Powrót do góry
Agafia

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to spore wyzwanie, ale obecnie, chyba bardziej opłacalne, niż kupowanie już gotowca. Owszem, trzeba czasu, żeby pochodzić samemu nad wieloma rzeczami, ale wydaje mi się, że w perspektywie czasu jest to zdecydowanie lepsze wyjście.
Tym bardziej, że teraz można praktycznie wszystko kupić od ręki: od najdrobniejszych materiałów, poprzez wszelkie narzędzia, aż po środki ochronne: http://aciro.pl/polmaska-3m-serii-6000.html , gdy w grę wchodzą prace wykonane w mniej bezpiecznych warunkach.
Poza tym, jak już raz wyposażysz swój warsztat w niezbędne do samodzielnej budowy domu maszyny czy sprzęty i produkty, to na sto procent wykorzystasz je ponownie, przy poprawkach i remontach w przyszłości, a to znowu ogromna oszczędność w budżecie!
Powrót do góry
bezdwoch

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budujcie się.!! Jak dla mnie to zrobisz wszystko tak jak chcesz, na swoją modłę i nie trzeba się wkurzać czy szukać idealnego domu Wink ja podrzucę wam wentylatory dachowe bo co tu dużo kryć - czeka was duuuużo pracy!

Powodzenia!
Powrót do góry
RyszardKoL

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że lepiej sobie zakupić już wybudowany dom.
Powrót do góry
Słodkaaa

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście postawiłabym na budowę domu. Wtedy o wszystkim ty decydujesz, jakie rozwiązania chcesz wprowadzić itd. A tak przy okazji czy ktoś z was ma doświadczenie w kwestii wentylacji itp. Zastanawiam się nad zakupem turbowentu https://www.wentylatorysklep.pl/nasada_turbowent_tulipan_1.html . Tylko nie wiem czy postawić na właśnie ten, czy inny?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 24, 2019 11:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: