Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziecięce zakupy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Badania prenatalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaraza

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mowa o wózku dla dziecka , to ja polecam wózek Riko Sigma. Jest to nowoczesny wielofunkcyjny wózek , który posiada lekki aluminiowy stelaż oraz wyposażony jest w dodatkową amortyzację gondoli i siedziska . Sigma na spacerach sprawuje się bez zarzutu, wygodnie i przyjemnie się go prowadzi . Ja jestem z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lut 25, 2019 15:51    Temat postu:

Powrót do góry
layla88

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie ubranka dziecięce? Niedawno znajoma z pracy wspomniała mi o sklepie https://baby-center.com.pl/wiosna-lato-2019-kolekcja-odziezy-dziecięcej mają tam ubranka dziecięce 2019 w rozsądnych cenach. To co ich cechuje to bogaty wybór w kolorach, wzorach. Można tam kupić naprawdę coś oryginalnego dla naszego dziecka i dobrego jakościowo.
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zakupów dla mojego dziecka, jeśli chodzi o zabawki oraz wózek to kupiłam większość w sklepie https://www.martinesbaby.pl/ bo mieli duży wybór no i ceny mi odpowiadały. Dodatkowo obsługa mi się tam podoba, znają się na asortymencie i potrafią dobrze doradzić. Moja znajoma też niedawno kupiła tam wózek spacerowy i również chwaliła. Myślę że w temacie zabawek tylko tam się będę zaopatrywała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mama_szkraba25

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o buty dziecięce to najczęściej korzystam z porównywarki cen i tym się kieruję przy zakupach:D Jak mnie i mojej córci spodoba sie jakiś fason butów to szukamy najkorzystniejszej oferty:) Ostatnio znalazłyśmy śliczne buty dla dzieci Rozmiar 35 i są idealne na lato, jakby ktoś był zainteresowany to tutaj jest ich pełno https://www.ceneo.pl/Buty_dzieciece/Rozmiar:35.htm ! Very Happy
Powrót do góry
finna

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek dla dziecka musi być przede wszystkim bezpieczny, wygodny, solidny i właśnie taki jest mój Riko Marla. Marla wyposażona jest w dużą gondolę, przepinane siedzisko oraz w regulację twardości zawieszenia. Na spacerach wózek jest bezproblemowy, zwrotny, stabilny i prosty w obsłudze.
Powrót do góry
Shinigami

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe dziecko, szczególnie dla młodych pracujących rodziców, to bardzo duży wydatek. Ceny cały czas szybują w górę, mleko, pieluchy, przecierki czy szczepienie tanie nie są. Warto wtedy przekonać się i wziąć szybką pożyczkę pozabankową. Jest to idealna opcja na takie wydatki.
Powrót do góry
malezja

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o wózki to zerknijcie sobie jeszcze na te z firmy Easy Go. Ja sama jakiś czas temu kupiłam dla córci model Quantum Air. Ma szerokie siedzisko i pompowane koła ( idealne na trudniejszy teren). Nie dość, że wózek świetnie wygląda to jeszcze jest bardzo wygodny w użytkowaniu i dla rodzica i dla dziecka. super zakup Smile
Powrót do góry
Natka88

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio na stronie https://backupbags.pl/piorniki-dla-dziewczynek-i-chlopcow.html widziałam bardzo fajne piórniki. Wrzesień już się zbliża, więc warto zainteresować się takimi produktami do szkoły. Dzieci zazwyczaj noszą w nich kredki i inne akcesoria, z których korzystają w szkole.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 27, 2019 10:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Badania prenatalne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: