Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziecięce zakupy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Badania prenatalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PaniEra

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 13:15    Temat postu: Dziecięce zakupy Odpowiedz z cytatem

Jakie ubranka dla dzieci kupujecie? Fajnie, ze jest ich sporo w sklepach i mozna w nich przebierac. Widzialam takie https://gulinka.pl/sklep/ opaski i wianki dla dziewczynek. Na pewno tez beda idealne do kreacji maluszka. Podobaja sie wam takie? Beda idealne także na prezent. Mozna pomyslec o kupieniu właśnie takich. Jakie sklepy tego typu lubicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 21, 2018 13:15    Temat postu:

Powrót do góry
adam4433434

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 05:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio chodzę po sklepach i kupuje wszystko dla mojego nowego syna. Ani jednego grosza nie żałuje na moje dziecko.
omnibus

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubranka dziecięce teraz produkują tak piękne i kolorowe, że człowiek często nie może się zdecydować, co wybrać Wink A jak już jest jakiś rabat, to w ogóle wow! Very Happy W sklepie online 5.10.15. dają od dziś do 29 października aż 50% zniżki na ubranka z nowej kolekcji. Warunkiem jest wpisanie kodu 501012550. Łapcie koniecznie okazję!
Powrót do góry
Konrad80

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto podpytać znajomych w tej materii? Myślę, że będą w stanie pomóc.
Alicja00

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją ulubioną stronką jest 5.10.15. mają szeroki wybór produktów świetnej jakości w nie wysokiej cenie, teraz jeszcze mają promocje do 29.10 -50%, wystarczy wpisać kod: 501012550, więc nic tylko korzystać!
Powrót do góry
Karolinad5D

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście kupuje bardzo mało ubranek dziecięcych. Korzystam z tych, które dostałam od rodziny. Zwyczajnie uważam, że ubranka dla dzieci zbędne koszta, bo dzieci tak szybko rosną, że te pieniądze można wydać na potrzebniejsze rzeczy takie, jak pieluchy czy mleko a ciuszki używane.

fokus

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zerknąć do tego sklepu https://www.czasnabuty.pl/ Tu są ładne buciki dla dzieci na każdą porę roku. Dobre gatunkowo, ładne, kolorowe i co ważne tanie.
Powrót do góry
kostyrka

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletując wyprawkę nie należy zapominać, żeby zabezpieczyć się i kupić mleko modyfikowane. Nie wiadomo jak to będzie z karmieniem więc dobrze jest być na to przygotowanym.
Podobno najlepsze mleko modyfikowane jest tutaj https://nuppi.pl/
Wiadomo, że najlepiej jest karmić piersią ale gdy się nie da to dobrze jest mieć produkt, który godnie zastąpi nasz pokarm. Podobno to mleko też nie powoduje kolek u dzieci więc warto o tym wiedzieć.
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozne akcesoria dla dzieci sa fajne i wlasnie mozna je znalezc w sklepach. Fajne sa takie https://funkyfox.pl/kategoria-produktu/mufka/ mufki. To przydatne rozwiazanie do wozka. Mozna w takie cos sie wyposazyc. Duzo takich akcesoriow macie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper13

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam jedną stronę, właściwie to jeden internetowy sklep, w którym kochani rodzice możecie zrobić zakupy dla swoich pociech w zadowalających cenach. Poza tym wszystko możecie kupić w jednym miejscu od zabawek do ciuszków, a nawet tez foteliki samochodowe. Ja w https://minimen.pl/ kupuje już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
kertina

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mam być szczera, to nie sądziłam, że decydując się na dziecko, trzeba nastawić się na takie wydatki. Nie ukrywam, że mnie to trochę przerosło. Dlatego też zwracam uwagę na ceny i zanim coś kupię, to sprawdzam daną rzecz w kilku sklepach. Teraz szukam wózek wielofunkcyjny i wiecie co? Fajne ceny i oferty mają w sklepie Nodik. Ktoś z was zamawiał już rzeczy dla dzieci przez internet?
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o bucikach Walkkings? Na mnie robią super wrażenie, czy ktoś już nie kupił? Przede wszystkim przekonuje mnie ten system Zip Around, bo przecież ubieranie bucików mojej Poli to odwieczna walka, haha. No i dla mnie to ważne, że nie są z Chin! https://dziecisawazne.pl/buciki-walkkings-na-pierwsze-spacery/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie również o rozwoju dziecka. O tym, że od najmłodszego wieku trzeba zadbać o ich edukacje. A dużo można osiągnąć czytając im książki. Poczytacie sobie artykuł https://sklep-tolek.pl/blog/2018/12/23/jak-wybierac-ksiazki-dla-mlodszych-dzieci/ z niego możecie dowiedzieć się jak wpływają korzystnie książki na rozwój dziecka oraz na jakie książki warto zwrócić uwagę.
Powrót do góry
luna19

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zainteresował się ekologicznymi rzeczami dla dziecka Smile w pieluszki zaopatruje się, w większości przypadków w simed.pl i jestem zadowolona z tej zmiany Smile Natalka również nie narzeka, a nawet ustąpiły wysypki, które od czasu do czasu miała, nie wiadomo skąd Razz
Powrót do góry
Miszka

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dużo rzeczy kupuję w H&M też mają często fajne promocje.
Reklama

Wysłany: Czw Sty 10, 2019 13:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Badania prenatalne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: