Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rehabilitacja
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asienka

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 20:17    Temat postu: rehabilitacja Odpowiedz z cytatem

cześć,
mam pytanko, otóż pół roku temu złamałam rękę, na zdjęciu ręka wygląda już solidnie, lecz nadal czuję dyskomfort w funkcjonowaniu. Sądzę, że powinnam udać się na jakąś solidną rehabilitację. Znacie może jakąś solidną klinikę z rehabilitacją? Wczoraj mój znajomy opowiadał mi o Sport-Klinice: https://www.sport-klinika.pl/rehabilitacja/centrum-rehabilitacji/
Słyszeliście o tym miejscu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 20, 2018 20:17    Temat postu:

Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dużo dobrego o rehabilitacji słyszałam u firmy Assumedica . Ale z tego co widziałam zajmują się innymi chyba urazami, ale zawsze możesz tam zerknąć. Nie raz warto szukać i znaleźć coś odpowiedniego dla Siebie.
Powrót do góry
koala15

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Czy ktoś z obecnych na forum osób może wyrazić swoją opinię na temat ławka na wannę? Zastanawiam się nad zakupem takiej dla babci...
Powrót do góry
Bertrand55

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zeszłym roku przeszłam dosc skomplikowany zabieg, po ktorym potrezbowałam rehabilitacja barku Łódź Po przebyciu artroskopii batku potrzebowałam kompleksowej opieki dzięki pomocy fizjoterapeutów i innych prachowników. Polecam Smile
Powrót do góry
ntanek

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś szuka dobrego gabinetu rehabilitacyjnego dla dzieci to w okolicach Rzeszowa jest http://www.rzeszow.pro-familia.pl/poradnie-specjalistyczne/ul-witolda-6b/gabinet-rehabilitacji-dzieci. Są najlepsi.
Powrót do góry
Jeraliwen

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemanko wszystkim serdecznie
Powrót do góry
granitka

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli odczuwasz jakiekolwiek nieprzyjemne objawy to jak najbardziej do rehabilitanta. Do niedawna nie miałam żadnego doświadczenia w temacie, ale miesiąc temu złamałam nogę i jestem w trakcie terapii. Nawet musiałam nauczyć się chodzić o kulach, bo nie było to dla mnie takie oczywiste. Dla zainteresowanych podaję wskazówki https://rehab-gdansk.pl/chod-o-kulach-wskazowki/
Powrót do góry
Izabela97

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak już romzwiamy o tym to warto wiedzieć, że istnieje coś takiego jak rehabilitacja przeciwzakrzepowa kraków. Czasami naprawdę potrafi pomóc lepiej niż leki Smile
Powrót do góry
layla88

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie w wielu przypadkach też przyda się terapia manualna kraków. Odpowiedni specjalista wykonujący masaże lecznicze niesienie pomocy w bólu i ograniczeniach ruchowych. Pacjentom takie zabiegi bardzo pomagają staną na nowo na nogi, wrócić do formy.
Powrót do góry
Paula883

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro intryguje Cię ten temat to jak najszybciej przejrzyj ten tekst. W moim odczuciu znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze zagwozdki. Gorąco zachęcam - rehabilitacja noworodków .
Powrót do góry
Ferka

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po urazach często konieczna jest rehabilitacja. W leczeniu kontuzji stawów czy mięśni bardzo pomaga laser wysokoenergetyczny. Zabiegi laseroterapii wspomagają regenerację tkanek a także łagodzą dolegliwości bólowe oraz obrzęk. Laseroterapię oferują tylko najlepsze gabinety rehabilitacyjne, dlatego wybierając gabinet dla siebie zwróćcie uwagę jakie ma wyposażenie i jakie zabiegi można tam wykonać.
Powrót do góry
Olaprima

PostWysłany: Nie Lip 14, 2019 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie, czy zechcielibyście wesprzeć dzieci, które pilnie potrzebują rehabilitacji? Opiekuje się nimi Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ i wciąż są niewystarczające środki na ich leczenie. Jeśli chcecie im pomóc tak jak ja, to może miałyby szanse wyzdrowieć.
Powrót do góry
wercia55

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 14:04    Temat postu: poduszka ortopedyczna mimos Odpowiedz z cytatem

Po każdej rehabilitacji ważny jest odpoczynek i regeneracja podczas snu dlatego ja po moim urazie kręgosłupa kupiłam poduszka ortopedyczna mimos. Sen to teraz czysta przyjemność i już nie budzę się z powodu bólu.
Wink
Powrót do góry
emy

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, jak masz problemy z kręgosłupem to dobry materac się przyda. Podobnie zresztą jak skuteczne zabiegi rehabilitacyjne. Ja akurat korzystałam z terapii manualnej http://osteopatis.pl/osteopatia-wroclaw/ i każdemu polecam takie leczenie bo jest bardzo skuteczne

Ostatnio zmieniony przez emy dnia Pon Wrz 16, 2019 07:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Iurya43

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto zamówić porządnego rehabilitanta.

__

szkolenia zakupowe
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 16, 2019 19:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: