Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

własna firma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pieknyolek

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam reklama świetlna Szczecin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 08, 2019 08:28    Temat postu:

Powrót do góry
granitka

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to doskonały sposób na samorealizację. Dobry pomysł, badanie rynku, ciężka praca i sukces mamy jak w banku. No i jeszcze trochę kapitału na początek. Duże znaczenie ma też współpraca z odpowiednimi kontrahentami. Warto szukać rozwiązań ułatwiających start. Wiem o tym bardzo dobrze, sama korzystałam z usług http://luckygrower.com/ , kiedy otwierałam swoją pieczarkarnię.
Powrót do góry
ClockworkPoznan

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 14:33    Temat postu: Wirtualne Biuro Kraków Odpowiedz z cytatem

W przypadku osób rozpoczynających działalność gospodarczą proponuję zastanowić się nad innowacyjnym sposobem zarządzania swoim biurem. Jest to połączenie wirtualnego biura z coworkingiem. Dzięki temu ktoś inny zajmuje się administracją waszej firmy z innymi firmami dzięki czemu jest to tańsze. Natomiast w przypadku przestrzeni nie musicie wynajmować całego biura ponieważ wynajmujecie biurka dla swoich pracowników w zależności od waszych potrzeb.

Wirtualne biuro Kraków
Wirtualne biuro jest jedną z podstawowych usług jakie oferujemy w naszej firmie. Pozwala ona wam na rejestrację waszego biznesu poza waszym domicylem. Dzięki temu oddzielicie wasze miejsce zamieszkania od waszego domu. Wszelkie kontrole skarbowe oraz sprawy firmowe będą trafiały pod nasz adres. Dodatkową zaletą tej usługi jest obsługa poczty oraz przekazanie wszystkich spraw biurowych do naszej recepcji.

Coworking Kraków
Oferujemy na wynajem przestrzeń do pracy w różnych konfiguracjach. W zależności od waszej potrzeby macie możliwość wynajęcia biurka na godziny, stałego biurka oraz własnej przestrzeni biurowej. Wszystko to możecie połączyć z innymi usługami oraz dodatkowo uzyskujecie dostęp do naszej sali konferencyjnej oraz pozostałych usług. Jest to w naszej opinii jedno z najlepszych rozwiązań dla start-upów. Pozwala ono wam skalowanie wynajmowanych przestrzeni w stosunku do tego jak rośnie wasza firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malezja

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jaką firmę się prowadzi. Jeśli jest to branża budowlana to na pewno trzeba pomyśleć o dobrym jakościowo sprzęcie takim jak chociażby rusztowania. Tu polecam ofertę firmy DGBUD https://www.dgbud.pl/pl/59-stabilo-10-075m-x-2025m. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, rozbudowany wybór, profesjonalne doradztwo.
Powrót do góry
jotess

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam na przykład dom wnętrzarski
https://domwdeche.pl/blog/
Powrót do góry
feduk

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy są u nas na forum jacyś specjaliści którzy wiedzą jak zrobić stronę internetową podobną mniej więcej do takiej jak http://histery.pl i potrafili by coś takiego wykonać? Jestem laikiem i nie do końca się orientuje komu takie zadanie zlecić i przede wszystkim ile powinno to kosztować. Dacie kilka małych wskazówek na początek? Smile
Powrót do góry
Mermagda0

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to troszkę kłopotliwe, jednak własna firma daje dużo większe możliwosci niż praca na etacie. Ja teraz robie podchody do otworzenia salonu kosmetycznego. Ktoś z was już o tym myślał? Zobaczcie sobie ofertę od https://kazaro.pl na profesjonalne wyposażenie do takich miejsc.
Powrót do góry
edukacyjna12

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę salon kosmetyczny Smile jednak z czasem zauważyłam, że warto rozszerzyć nieco usługi Smile zapisałam się na kurs masażu Warszawa Smile muszę wam polecić miejsce Centrum Edukacji - specjaliści z ogromną wiedza w jednym miejscu Smile
Powrót do góry
kostyrka

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to świetna przygoda możliwość rozwoju ale też wiele obowiązków.
Zerknij sobie tu https://www.kaspersky.pl/android-security i zainwestuj w odpowiedni program do ochrony danych swoich i swoich klientów.
Na bezpieczeństwie nie można oszczędzać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 15, 2019 12:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: