Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie lampy do sypialni?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Skąd czerpaliscie bądż czerpiecie informacje na temat życia seksualnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasz3428

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze lampy to subiektywna kwestia, wazne zeby miec wygodne lozko i spac poprawnie https://lubiespac.pl/najlepsze-pozycje-spania/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Lip 26, 2019 17:03    Temat postu:

Powrót do góry
Angela

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sypialni dużą rolę odgrywa rowniez oswietlenie. W tej kwestii warto skontaktowac sie z ospelem http://ospel.pl/pl/ bo mają spory wybor osprzetu elektrycznego. Mnie sie podoba takie swiatlo z mozliwoscia zmiany jego natezenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słodkaaa

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie trudno jest się wypowiadać na temat lamp, bo to jest kwestia indywidualna. Myślę, że każdy z nas mniej więcej wie jakie chciałby mieć lampy u siebie w domu. Jak nie wiecie, gdzie warto byłoby się rozejrzeć za tego typu artykułami to możecie zerknąć sobie tutaj cudownelampy.pl. Oferują oni nowoczesne, ładne lampy, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają lampy nowoczesne. Fajne propozycje widziałam na https://azzardo.com.pl . Osobiście szukam ciekawych modeli różnego rodzaju w sieci, bo tam jest największy wybór tak naprawdę różnych modeli.
Powrót do góry
layla88

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie wam się najbardziej podobają lampy? Czy macie jakiegoś ulubionego producenta? Mnie chyba najbardziej urzekają lampy azzardo, ponieważ są bardzo eleganckie, solidnie wykonane. Praktycznie każdy ich fragment, detal został dobrze przemyślany i zrobiony. Myślę, że takie lampy robią wrażenie i też oczywiście świetnie sprawdzają się w użytkowaniu.
Powrót do góry
bierendaa

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki takim dodatkom można stworzyć bardzo fajny klimat w każdej sypialni. Zadbajcie zarówno o lampy, a także i o inne dodatki dekoracyjne. Sprawdźcie sobie tu może także co proponuje sklep internetowy https://dekorativa.pl Mają tu różnego rodzaju pościel do domu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 17, 2019 22:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Skąd czerpaliscie bądż czerpiecie informacje na temat życia seksualnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: