Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wesele
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiaa990

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 23:53    Temat postu: Wesele Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie warto zorganizować wesele? Wiecie, jakie miejsca są godne uwagi i sprawdzenia? Mnie bardzo podoba się sala tutaj http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html Na podanej stronie można też znaleźć od razu całą ofertę, więc ja nie mam się dłużej nad czym zastanawiać.

Ostatnio zmieniony przez kasiaa990 dnia Wto Lis 06, 2018 14:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Paź 31, 2018 23:53    Temat postu:

Powrót do góry
Tania008

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd jesteś ale fantastyczne sale maja w Bielsku białej w Kameliowym Zakątku http://www.kameliowy.pl/ Super sprawa duże sale z duża ilościa miejsc do tańca. Jak będziesz miała gości przyjezdnych to możesz ich zakwaterować w hotelu obok. Pomogli nam nawet znaleźć fotografa i zespół muzyczny. Kooperują tam z ludźmi którzy pracuje przy ślubach i weselach także mają pełną baze do udostępnienia. Bardzo fajne miejsce Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melodyjka

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie... Smile zalezy co sie komu zamarzy Wink mi sie marzyło wesele w górach i udało sie to marzenie spelnic. Dwór Rychwałd niedaleko Żywca, polecam kazdemu, bo jestem zachwycona! organizacja calej imprezy przeszła moje najsmielsze oczekiwania. wszystko dograne idealnie. obsluga spisala sie na medal. goscie zadowoleni, wszystkim bardzo smakowało jedzenie. no i do tego górskie widoki...
Powrót do góry
cebullka2

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzy wesele w Krakowie Smile Piękne miasto
Powrót do góry
Muminkowa

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego gdzie ta sala ma byc Smile My akurat robilismy w miejscowości Koło w woj Wielkopolskim. Restauracja nazywa się Biały Fortepian http://www.bialy-fortepian.pl/ i jest to klasa sama w sobie. Duża, przestronna, dobrze zorganizowana i z fachowa obsługą.
Powrót do góry
nowiszka

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz lokalizacji w jakiej macie możliwość zorganizować wesela.
Aorte45

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na wiejską salę.

__

wegańska pizza
Powrót do góry
Konikowa

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o organizacji wesela nad jakimś jeziorem? My ostatnio przeglądaliśmy sobie różne sale w internecie i trafiliśmy na całkiem fajny hotel Ślesin to miejscowość, w której ów hotel z piękną halą bankietową się znajduje Smile Są tam również bardzo ładne pokoje, więc z noclegiem też nie byłoby problemu Smile
Powrót do góry
alfred443

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio swojemu kumplowi na wesele kupiłem prezent. Ten prezent to nowy samochód z https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html . Autko jest super.
Powrót do góry
marteno

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy takie weselne sukienki się Wam podobają? Ja właśnie poszukuję czegoś sprawdzonego w tym zakresie Smile
chlopaczyna

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim sprawdzonym miejsce jest każda dobra restauracja. Dwa lata temu byłem na weselu w restauracji Sebastiana Mili
Lara1978

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór miejsca na wesele jest niezwykle ważny, ponieważ w dużej mierze od tego właśnie zależy czy imprez będzie udana. A jak wiadomo organizacja wesela do łatwych nie należy i trochę trzeba się natrudzić, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik i do siebie dopasować. Przede wszystkim trzeba się dowiedzieć, jakie atrakcje zapewnia sala, a co musicie domówić jeszcze na własną rękę.
Powrót do góry
Agafia

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, zorganizowanie wesela to naprawdę spore przedsięwzięcie, szczególnie, jeśli planujemy je zrobić niekoniecznie w najbliższej okolicy, którą doskonale znamy.
Mnie się podoba ten obiekt: http://gosciniecbanasiowka.pl/ , który namierzyłyśmy z siostrą całkiem niedawno. Siostra planuje wesele za dwa lata, więc to najwyższy czas zacząć powoli szukać ewentualnej lokalizacji.
To miejsce na pewno będziemy chciały odwiedzić, żeby zobaczyć je na żywo, bo podoba nam się nie tylko sala, ale również otoczenie tego gościńca, które jest niezwykle klimatyczne.
Powrót do góry
Kostorz

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A robił ktoś wesele w sali Wróblówka w Bielsku http://wroblowka.com.pl/ ? Byłem tam ostatnio i bardzo mi się podobało. Obsługa cała noc uśmiechnięta, pomocna - bardzo dobre wrażenie na mnie zrobili! A jedzenie przepyszne, świeżutkie, wszystko z dobrej jakości produktów, to po prostu czuć
Powrót do góry
aleks2017

PostWysłany: Nie Cze 16, 2019 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu https://www.apogeumfilm.pl/oferta/samochody-motocykle-do-filmu-produkcji-telewizyjnych/ znajdziesz pojazdy zabytkowe do filmu, wynajmują także na inne uroczystości
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 16, 2019 13:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: