Forum FederaForum Strona Gwna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

objawy ciy
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Czy to cia ?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Wapik

Doczy: 26 Sie 2016

PostWysany: Sob Wrz 08, 2018 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z pierwszych objaww ciy s mdoci i to one s najczciej najbardziej dokuczliwe niestety.
Jeeli i Wam dokuczaj to zerknijcie sobie na ten produkt http://ww.imbifem.pl/
To super produkt bo zawiera tylko naturalne skadniki: wycig z kcza imbiru, mid akacjowy, naturalny aromat waniliowy, fruktoz i sok jabkowy.
Na pewno Wam pomoe, a nie zaszkodzi dziecku.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Sob Wrz 08, 2018 14:36    Temat postu:

Powrt do gry
vandielol

Doczy: 26 Lip 2018

PostWysany: Czw Wrz 13, 2018 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
Karmen

Doczy: 25 Mar 2016

PostWysany: Sro Wrz 19, 2018 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi si, e wiksze ukrwienie w okolicy drg rodnych moe powodowa rwnie hemoroidy. Warto zerkn sobie na https://hemorend.pl/ , ten lek jest bardzo skuteczny i zdrowy. Nie ma tutaj adnych przeciwwskaza na stosowanie go. Kada kobieta w ciy moe zastosowa ten preparat, szczeglnie e jest do stosowania doustnego.
Powrt do gry
bunia

Doczy: 12 Pa 2017

PostWysany: Pi Pa 19, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdy mamy problemy z zajsciem w ciaze to moze warto sie zastanowic nad specjalnymi zabiegami. Teraz inseminacja jest znana w wielu kliinikach leczenia bezplodnosci. Moze takie zabiegi nam pomoga.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
forik

Doczy: 20 Lis 2018

PostWysany: Wto Lis 20, 2018 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy u kadej kobiety w ciy pojawiaj si rozstpy? Czy da si im zapobiec?
Powrt do gry
nebula

Doczy: 22 Lis 2018

PostWysany: Czw Lis 22, 2018 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozstpom moesz zapobiec, uywajc w codziennej pielgnacji ciaa balsamw i kremw o wysokiej zawartoci kwasu hialuronowego i/albo kolagenu, ktre ujdrniaj i wyposaaj komrki skry w wod. Rozstpy powstaj od zbytniego rozcigania skry, a to z kolei z przybywania kilogramw. Zabiegw na redukcj rozstpw nie wykonuje si, gdy pacjentka jest w ciy. Poza tym, wydaje mi si, e nudnoci, wymioty i zmiany temperatury ciaa s pierwszymi sygnaami, e to moe by cia.
Powrt do gry
klakier09

Doczy: 18 Sty 2019

PostWysany: Pi Sty 18, 2019 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie spodziewajc si ciy nie powizaabym tych objaww z ni Wink
kasai

Doczy: 21 Sty 2017

PostWysany: Czw Kwi 11, 2019 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to byy mdoci oj duo mdoci. I straszne zmczenie. Natomiast teraz a jestem w 12 tygodniu powoli to ustpuje i wiecznie jestem napalona Smile z tego co czytam w kalendarzu ciay https://dzidziusiowo.pl/kalendarz-ciazy/pierwszy-trymestr/1002-12-tydzien-ciazy to to cakiem normalne, wic to te mona zaliczy do objaww ciy Very Happy
Powrt do gry
icon

Doczy: 23 Lip 2018

PostWysany: Sob Kwi 13, 2019 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myl, ze kada kobieta cakiem inaczej reaguje na rozwijajce si w niej ycie. Ja miaam motylki w brzuchu i brak miesiaczki. A moja koleanka miaa normalnie miesiaczke i dopiero po 3 miesiacach si zoritowaa, e jest w ciay bo zemdlaa i j zabrali do szpitala z pracy.
Powrt do gry
Romek1233

Doczy: 17 Kwi 2019

PostWysany: Sro Kwi 17, 2019 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dziki za interesujce porady. Na pewno przydadz mi si one.
wozniak

Doczy: 06 Gru 2017

PostWysany: Wto Kwi 23, 2019 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie suplementy braycie w ciy? Bo mi lekarz teraz przepisa https://ovarin.pl/ bo mam problem z tym eby zaj, do tego zaleci mi zdrow diet i duo ruchu na wieym powietrzu. Mam nadziej e w kocu si uda.
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Wto Kwi 23, 2019 14:15    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Czy to cia ? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FederaForum  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!