Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadające włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
J4n1na7

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest zainwestować w delikatny szampon, który nie będzie osłabiał i obciążał włosów. Korzystnie działają też maski i odżywki. A jeśli to nie jest kwestia kosmetyków, to niezbędna może okazać się suplementacja. I w tym przypadku najbardziej skuteczny jest skrzyp, pokrzywa i biotyna. Musimy sami sprawdzić, jaki preparat jest najbardziej skuteczny, bo nie każdy działa dokładnie tak samo. Kurację trzeba też przerywać mniej więcej co miesiąc, żeby organizm się nie przyzwyczaił do danego suplementu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 15, 2019 13:51    Temat postu:

Powrót do góry
kertina

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim warto w takiej sytuacji udać się do trychologa. Specjalista zawsze podpowie, co jest nie tak z naszymi włosami, czemu są łamliwe, rozdwajają się końcówki, wypadają itd. Ja jakiś czas temu byłam u piotrturkowski i teraz planuję wykonać przeszczep włosów. Już nie mogę się doczekać efektu końcowego.
Powrót do góry
kropelenka

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie, ze najlepiej wybrac sie do specjalisty, kogos, ktos sie na tym zna i doradzi co mozna w takiej sytuacji zrobic. Moj mąż mial spory problem, zaczely mu sie robic zakola, u niego w rodzinie wiekszosc facetow zmagala sie z lysieniem, ale jemu to mega przeszkadzalo, no i wybralismy sie do Kliniki Przeszczepu Wlosow w Warszawie, na taka wstepna wizyte, popytalismy jak wyglada zabieg przeszczepu, na czym polega, jak jest wykonywany, no i maz podjal decyzje ze chce. Powiem wam, ze nie sadzilam ze efekty beda takie, jestem zaskoczona pozytywnie, dlatego polecam kazdemu kto ma taki problem, ze warto sie wybrac i nie czekac, nie bac sie niczego, bo zabieg jest bezpieczny i skuteczny, no i nie boli Smile
Powrót do góry
martynix

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W skrajnych przypadkach kłania się mezoterapia i jakieś leczenie hormonalne, ale to raczej rzadkość. Ja też panikowałam a skończylo się na zmianie kosmetyków do włosów. Stosuje teraz szampon od Bielendy z serii Botanic Formula z łopianem i pokrzywą. Z tymi samymi składnikami mam też odżywkę z tej serii i przyznam, że w połączeniu oba produkty dają fajne efekty.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 26, 2019 08:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: