Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre restauracje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiaa990

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 17:08    Temat postu: Dobre restauracje Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o jakieś fajne restauracje, to zdecydowanie http://lavita.kolobrzeg.pl/ w Kołobrzeg. Powiem Wam szczerze, że z opinii wynika, że ich kuchnia jest przepyszna. Na stronie można znaleźć całe menu oraz mamy kontakt do rezerwacji, jeśli obawiamy się o wolne miejsca. Dania kuchni włoskiej są jednymi z moich ulubionych, więc wizyta w tym mieście nie może obejść się bez spróbowania i Was też do tego zachęcam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Sty 10, 2019 17:08    Temat postu:

Powrót do góry
Kacper13

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Restauracją, która zaciekawiła mnie najbardziej jest Restauracja Akademia w Warszawie. Zaskoczyli mnie nie tylko bardzo smacznym jedzeniem ale także atmosferą przyjazną dzieciom. Na pierwszym pietrze znajduję się kącik dla dzieci. A weekendy małe pociechami zabawią się wyszkolone animatorki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozkoszna

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, jest więcej fajnych restauracji w stolicy. Ja osobiście znam Bubbles Bar Warszawa i mogę polecić ze względu na dobre jedzenie, ale przede wszystkim przyjazną atmosferę dla biznesu. Co mi się również podoba, to położenie - lokal ma naprawdę niedaleko do Krakowskiego Przedmieścia, bardzo klimatycznego zresztą.
Powrót do góry
madżik

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są te restauracje, gdzie można zjeść dania z różnych kuchni świata!
Bertrand55

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super restauracja to https://www.oranzeria-restauracja.pl/ . Na sali panuje rodzinna atmosfera . Dla dzieci jest specjalne menu, kącik zabaw i animator dziecięcy, wiec wszyscy będą zadowoleni. Duży wybór dań - pysznie Smile
Powrót do góry
Magda Bak

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja szukam miejsca, w którym można zorganizować romantyczne spotkanie.
Może przychodzi Wam do głowy jakaś restauracja na randkę warszawa?
Najlepiej z kuchnią polską, bo mój chłopak nie bardzo lubi eksperymenty w kuchni.
Nie chciałabym go rozczarować, jeśli nie znajdzie w karcie swoich ulubionych dań.
Mamy rocznicę, więc będę wdzięczna za Wasze rekomendacje!
Powrót do góry
Gosik3

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżdżąc trochę po Polsce to bywa się tu i tam, zapamiętuje fajne lokale. Przystanek w czasie jazdy na chwilę odpoczynku i zjedzenie czegoś pysznego zawsze wskazany. Ostatnio przejazdem zatrzymałam się w Radomsku, to łódzkie województwo. Nazwę też zapamiętałam, restauracja nazywała się Las i dokładnie taki leśny klimat tam panuje. Nie byłam w takim miejscu wcześniej, ale bardzo mnie urzekło. Nie tylko wystrojem, ale też przepysznym jedzonkiem. Pierwszy raz jadłam zupę z ciecierzycy, bardzo mi smakowała. Z resztą wszystko było pyszne. Zapamiętam to miejsce na bank.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie polecam wybrać się na kolację do restauracji Akademia. Dobrze jest zarezerwować sobie miejsce, bo cały czas tam jest ruch. Przemiła obsługa, szeroki wachlarz dań, kucharz witający się z gośćmi, procenty przepyszne, a na dodatek nikt tak jak oni nie znają się na organizacji imprez zarówno rodzinnych, jak i firmowych.
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Zakopanem polecam Restaurację Tarasy Gubałówka https://restauracjepkl.pl/zakopane/restauracja-tarasy-gubalowka/. Jako, że mieszkaliśmy z mężem niedaleko często wpadaliśmy tam na pyszne śniadania,obiady czy kolacje. W tej restauracji szczególnie polecam skosztować zupę kwaśnicę na na żeberku wędzonym, jest przepyszna ! Na pewno jeszcze nie raz ją odwiedzimy Smile
Powrót do góry
aber

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie restauracje są faktycznie bardzo ciekawe
Powrót do góry
Weronika2405

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Very Happy
Szukam fajnej restauracji, w której można zjeść sushi Kraków. Polecicie coś? Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 26, 2019 09:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: