Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szybka pożyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiaa990

PostWysłany: Sob Lut 16, 2019 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną pożyczkę, bez miliona formalności możecie dostać w tym miejscu https://kokos.pl/ Może już je znacie?

Ostatnio zmieniony przez kasiaa990 dnia Nie Mar 17, 2019 08:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sob Lut 16, 2019 12:32    Temat postu:

Powrót do góry
grażka49

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie przepadam za milionem formalności, ale jakaś kontrola powinna być. Bez niej ludzie wpadają w kłopoty, bo źle na przykład wyliczyli swoje możliwości. Wtedy nic innego jak kredyt konsolidacyjny. Kalkulator znajdziecie na stronie Habza Finanse. Oni mają ofertę kredytów dla osób zadłużonych między innymi. Warto przejrzeć ich stronę. Dobre i przejrzyste warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolek

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miliony formalności to już chyba tylko w bankach. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają tak bardzo, nie wymagają również duzej ilości dokumentów do przedłożenia, zanim otrzymamy pożyczkę. Szybka chwilówka przez internet czy szybki kredyt pozabankowy, załatwia się dużo szybciej niż kredyt bankowy. Warto trochę poczytać, są specjalne portale, które się tym zajmują, pomagają ludziom swoimi artykułami w wyborze odpowiedniego dla siebie produktu, jak choćby https://esktraklasa.net/ oraz inne podobne.
Powrót do góry
Marcin2000

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa tygodnie temu chciałem wziąć pożyczkę chwilówkę i nie wiedziałem jak wybrać najtańszą. Bardzo pomógł mi wtedy ranking https://lisekfinansowy.pl/najlepsze-chwilowki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gonnia0

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie skorzystałabym z pożyczki online. Wolałabym pewną pożyczkę w banku.
Powrót do góry
Kubeczek11

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio wielu moich znajomych chwalą AasaDlaBiznesu Zaczęłam sie zastanawiać, ponieważ moja firmą również potrzebuje takiego typu pożyczki. Ciezko mi było uwierzyć, że pożyczka może być taka przyjemna i bezproblemowa, jak znajomi mówili. Słyszeliście cos o tej ofercie ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 07, 2019 07:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: