Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fotelik
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aleksandra22

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie wygląda ten adapter i faktycznie malutki, wszędzie się zmieści. Dzięki za informacje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 27, 2018 13:02    Temat postu:

Powrót do góry
moniska55

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dzieci od 15 kg możesz kupić https://smartkidbelt.com/. Plus, że mieści się nawet do torebki i wszędzie można zabrać. Bo nie raz miałam sytuacje jak w jedną stronę jechaliśmy autobusem a z powrotem ktoś nas podwozi i problem z fotelikiem. Teraz już go nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zaraza

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrej jakości foteliki samochodowe ( a do tego niedrogie ) znajdziecie też w firmie Easy Go. My zdecydowaliśmy się na zakup modelu CAMO. Przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 15-36 kg. Ma bardzo szerokie siedzisko, dzięki czemu nawet większe dziecko będzie się w nim czuć komfortowo. Są też podłokietniki, praktyczny uchwyt na kubek.
Powrót do góry
Uxieti57

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej do jazdy tyłem, ze wszelkimi atestami.

__

https://intericad.pl/
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem, że wspomniano wyżej o Smart Kid Belt - rzeczywiście, jego zakup jest naprawdę świetnym wyborem! Jest tani i w pełni bezpieczny. Dzięki temu, że jest niewielkich rozmiarów, można go wszędzie ze sobą zabrać i użyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marczak

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wozniak napisał:
Widziałem, że wspomniano wyżej o Smart Kid Belt - rzeczywiście, jego zakup jest naprawdę świetnym wyborem! Jest tani i w pełni bezpieczny. Dzięki temu, że jest niewielkich rozmiarów, można go wszędzie ze sobą zabrać i użyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Zgadzam się. Sami korzystamy z niego. A nawet z 3 egzemplarzy Wink Co prawda mamy jedno dziecko w wieku szkolnym ale z uwagi na to jak pracujemy, to wozimy je na 3 samochody. Czasami ja zawożę, czasami żona. A czasami dziadkowie pomagają. No i tak samo wygląda z odbiorem. 3 fotelików nie kupię a w szkole nie zostawię tego co mam. Więc Smart Kid Belt idealnie się sprawdza w takim przypadku.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lut 11, 2019 15:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: