Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy chodzenie na terapie jest czymś złym?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Depresja poporodowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymon

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zmagam sie z terapia od 2 lat i mysle, ze nie jest niczym zlym. Bardzo duzo mnie to kosztuje wiec zdecydowalem sie na https://pozyczkolog.pl/pl/pozyczki-na-raty mozna tam porównać wiele korzystych ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 22:44    Temat postu:

Powrót do góry
kasiaa990

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie! Jeśli potrzebujesz pomocy, to chodzenia na terapię jest konieczne i naprawdę bardzo pomaga! Nie przejmuj się żadnymi opiniami tylko rób swoje. Ja polecam sprawdzić Ci to centrum http://www.centrumdobrejterapii.pl/ gdybyś potrzebował naprawdę fachowej opieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angela

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie warto wybrac sie do psychologa na terapie jesli zachodzi taka potrzeba - oni sa po to by pomagac przeciez. W razie czego polecam wybrac sie do medox - ta prywatna klinika http://medox.org.pl/ wykonuje swoją prace jak nalezy bo ich psycholodzy mają dobre podejscie do pacjenta i spore doswiadczenie
Powrót do góry
Vivi

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej iść do psychologa, niż dusić problemy w sobie i popaść w depresję albo obłęd. Głupie stereotypy najlepiej "olać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marianww

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak poprzednik pisze, udaj się do specjalisty i przestań się mezcyc. Szkoda zdrowia..
Joannica

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nic złego. Mi psychoterapia rzeszow pomaga już od pół roku Smile CZas trwania takiego leczenia zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Nie wiem ile jeszcze moje leczenie zajmie ale jestem bardzo zadowolona Smile Chodzę tutaj https://sensrzeszow.pl/psychoterapia-indywidualna-rzeszow/ do Pani Aleksandry
Powrót do góry
andariiell

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psychoterapia to czasami najlepsze możliwe rozwiązanie. Trzeba także rozważyć leczenie farmakologiczne.
Wyjście z depresji jest możliwe!
aga1234

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez chętnie się dowiem więcej na ten temat. Proszę o wskazówki i porady. Będzie to cenne dla mnie i ułatwi mi sprawę ?Kązda wskazówka na wagę złota. Z góry dzieckuję
Izabela97

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale, że nie. Zwłaszcza po porodze sama co prada nie chodziłam do psycholog garwolin, ale moja córka tak. I nie ma się czego wstydzić, wolę wydać trochę pieniedzy niż doporowadić do hospitalizacji
Powrót do góry
Sonia12

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem terapia jest jedynym rozwiazaniem. Trzeba sobie właśnie w taki sposób pomóc. Moja koleżanka była na terapii bo miała depresję. Bardzo pomogli jej w Ośrodku Medox http://medox.org.pl/ Tam maja bardzo dobrych psychologów i indywidualny tok leczenia.
Powrót do góry
Eloe

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry psycholog może tylko pomóc, nie rozumiem dlaczego ktokolwiek sądzi, że jest w tym coś złego... Sama korzystałam z takiej pomocy w psychoterapia siedlce.
Powrót do góry
Judy

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem problem ten jest coraz szerzej dostrzegany, co nie oznacza, że niektóre świeżo upieczone mamy wstydzą się szukać pomocy. Mnie na terapie zaciągnęła siłą moja koleżanka - będę jej za to wdzięczna do śmierci Wink bardzo pomogła mi psychoterapia Kraków mają naprawdę dobrze wykwalifikowaną kadrę i indywidualne podejście Smile
Powrót do góry
agamk

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że w kryzysie poza pomocą psychologa, czy psychiatry pomocna jest psychoedukacja. Dzięki niej dowiaduję się jakie są rodzaje schizofrenii i czym się od siebie różną, skąd biorą się lęki i jak sobie z nimi radzić, itp. Pomaga mi w tym Psychiatra Kraków - polecam to miejsce.
Powrót do góry
paulinabb

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama długo zastanawiałam się nad tym czy warto, jak zareaguje rodzina ale w końcu musiałam to zrobić. I znalazłam Psychiatra Kraków prywatnie - muszę powiedzieć, że takiej ulgi nie zaznałam dawno.
Powrót do góry
Kasia17_17

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terapia to najlepsze, co możesz zrobić w przypadku depresji poporodowej ! Sama miałam z tym problem, ciągle spałam i płakałam, dziecka nie miałam w ogóle ochoty oglądać Sad Myślałam, że to przejdzie, ale było coraz gorzej. W końcu mąż wysłał mnie na konsultacje psychologiczne gniezno Spodobało mi się, Pani psycholog była miła i wyrozumiała, więc zdecydowałam się podjąć terapię. Polecam każdej z Was psycholoog gniezno naprawdę warto!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 27, 2019 14:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Depresja poporodowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: