Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy po wszystkich tabletkach anty się tyje?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Zdrowie a antykoncepcja - prawdy i mity
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sheepova



Dołączył: 29 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 14:15    Temat postu: czy po wszystkich tabletkach anty się tyje? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie?
Boje się, że przytyję a niedawno sporo schudłam i nie chcę znowu mieć restrykcyjnej diety.
_________________
https://www.ckm.pl/lifestyle/dlaczego-hifu-poznaj-zalety-zabiegow-ultraformer-iii,21174,1,a.html
-zobacz innowacyjny zabieg ultradźwiękami, które stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 29, 2018 14:15    Temat postu:

Powrót do góry
Yberria



Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety tabletki są najczęściej hormonalne, więc mogą robić różne dziwne rzeczy z organizmem, jak np sprawiać że się od nich tyle, albo jest się senną.
_________________
Marzysz o szczupłej sylwetce? https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/endermologia-lpg-modelowanie-sylwetki/ Sprawdź ten zabieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ratitia



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spotkałam się z tabletkami antykoncepcyjnymi, które nie byłyby na zasadzie dostarczania hormonów do organizmu. A właśnie tego rodzaju tabletki antykoncepcyjne powodują różne zmiany w organizmie, w tym zmianę wagi.
_________________
Trądzik różowaty to poważny problem. Wymaga poważnych rozwiązań - https://rabatio.com/sklepy/acnerose
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tania008



Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 38

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak tyje się od jedzenia.Nie od tabletek.Może sie zdarzyć ze macie większy apetyt na to,czy tamto.Ale od samych tabletek sie nie przytyje.Sama biorę od kilku lat belarę i nie przytyłam,wręcz lepiej się czuję,chociażby z tego powodu,że okres nie jest tak bolesny i PMS juz tak mi nie dokucza jak kiedyś.Ale jeżeli naprawdę coś nam nie odpowiada w tabletkach to wtedy musimy iść do lekarza,on nam je zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiaczek



Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 20:06    Temat postu: zgadzam się z przedmówcą Odpowiedz z cytatem

tyje się nie od tabletek, tylko od zatrzymania wody w organiźmie to po pierwsze, a po drugie ze zwiększonego apetytu. ja od lat biorę vibin mini i nie wpływa na wagę
_________________
https://topserwisrandkowy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marikka



Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnie bywa. Ja nie przytyłam akurat, ale moje koleżanki tak
_________________
Sprawdź teraz jak działa depilacja laserowa na https://urodaizdrowie.pl/nowoczesna-i-szybka-depilacja-laserowa-gdynia-vectus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forint



Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś musi być w tym, że tyje się od tabletek hormonalnych - może jakiś ich składnik odpowiada za zatrzymywanie wody w organizmie? Trzeba obserwować swój organizm i jeśli nie tyło się przed braniem tabletek, a zaczęło się po, należy to zgłosić lekarzowi. To jeden z częstszych efektów ubocznych antykoncepcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyrdi34



Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U każdego objawia się inaczej. Najlepiej skonsultować się z lekarzem.
_________________
hurtownia opakowań
Becpak Tomasz Becker
Ulica: ul. Szeligowska , lok 73
Kod pocztowy: 01-320, Warszawa
NIP: 5222501455
REGON: 302771459
sklep@opakowania24.eu
226658814
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek1kol



Dołączył: 13 Kwi 2018
Posty: 13

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jelsi masz dobrze dobrane tabletki to nie bedzie zadych skutkow ubocznych.
to ze moze sie zwiekszyc apetyt to wcale nie znaczy, ze jak zaczniesz jesc nadludzkie ilosci jedzenia to to wina tabletek. no nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
witkina8



Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyje się, jeśli tabletki są źle dobrane lub jeśli mamy jakieś inne problemy ze zdrowiem, które też wpływają na nasz układ hormonalny. Ale jeśli tabletki są dobrze dobrane, a organizm pod stałą kontrolą lekarza to nic takiego nie powinno mieć miejsca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
josti



Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie to mnie zawsze zniechęcało przed rozpoczęciem używania tabletek. Wiem, że mają też dużo plusów, jak chociażby regulację gospodarki hormonalnej, likwidacja trądziku, regulacja niedokrwistości (słyszałam to od endokrynologa), ale mam już tyle problemów z hormonami, że nie wiem, czy chcę brać kolejne na siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminkowa



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 36

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawidłowo dobrana antykoncepcja nie powoduje tycia (mit), poczytaj sobie o tym http://antykoncepcjanamiare.pl/czy-tabletki-antykoncepcyjne-powoduja-tycie/ i nie daj sobie wkrecic ze jest inaczej Smile Najlepiej na ten temat porozmawiac z lekarzem i nie bac sie spróbowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasnota



Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 6

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry ginekolog powinien dobrać tak tabletki, żeby nie było takich efektów ubocznych Smile ja nie przytyłam od tabletek anty
_________________
Hurtownia wielobranżowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magda.kor1@onet.pl



Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorę tabletki przez kilka lat i to w żaden sposób nie wpłynęło na moją wagę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zwierz



Dołączył: 12 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miałam niższa dawkę hormonów to było ok. Po zmianie tabletek na silniejsze niestety przytyłam i mam większy apetyt i wahania nastroju. Szukam alternatywy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 12, 2018 16:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Zdrowie a antykoncepcja - prawdy i mity Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FederaForum  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group