Forum FederaForum Strona Gwna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Ogrd
Id do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
aninka

Doczy: 29 Sie 2015

PostWysany: Czw Sie 02, 2018 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie brakuje narzdzi do ogrodu ani preparatw do rolin, wic teraz pielgnacja jest banalnie prosta. To samo tyczy si mebli - https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe, wybr jest ogromny wic mona puci wodze fantazji i zaprojektowa ogrd marze
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Czw Sie 02, 2018 14:59    Temat postu:

Powrt do gry
ryszarda

Doczy: 03 Lip 2018

PostWysany: Pon Sie 06, 2018 18:22    Temat postu: lampy hps Odpowiedz z cytatem

Jeeli potrzebowalibycie nawozw, stymulatorw wzrostu, czy takich rzeczy jak lampy hps, zostawiam w linku namiary na sklep ogrodniczy, bardzo dobrze wyposaony. Lampy HPS emituj wiato bardzo zblione to tego naturalne, umoliwiaj prawidowy rozwj rolin. W ofercie sklepu znajdziecie hps o szerokiej rozpito mocy arwek - od 70 do 1000 W. Sprzedaj wszystko, co jest potrzebne do ogrodu, warto sobie sprawdzi ich asortyment.
Powrt do gry
Lolek991

Doczy: 06 Sie 2018

PostWysany: Pon Sie 06, 2018 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w ogrodzie prawie same skalniaki, wic w sumie nie ma za duo roboty przy tym Very Happy
Konikowa

Doczy: 11 Lip 2017

PostWysany: Czw Sie 09, 2018 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram si odpowiednio dba o mj ogrd i rosnce w nim roliny stosujc wysokiej jakoci nawozy. Najczciej zamawiam je z https://euroogrod.com.pl/pol_m_SUBSTRAL-4592.html. Substral to wiodcy producent nawozw i rodkw ochrony rolin, wic mam do tych produktw pene zaufanie. Jak na swoj wysok jako, nie maj te wcale wygrowanych cen Smile
Powrt do gry
Alexa555

Doczy: 24 Cze 2018

PostWysany: Czw Sie 23, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Realizowanie zielecw, to spory wysiek. Zawsze planowaem posiada zadziwiajcy ogrd w jakim mgbym relaksowa si. Planowaem skorzysta z kompetentnej firmy by mc cieszy si zieleni niedaleko mojego domu. W owym celu skorzystaem z usug ogrodyperspektywa.com.pl. Profesjonalizm w podejciu do klienta, a po drugie ekspresowa realizacja przy zakadaniu ogrodu. Jestem bardzo usatysfakcjonowany i rekomenduj wszystkim kto tak jak ja chce cieszy si cudownoci zieleca.
Powrt do gry
ada17

Doczy: 28 Sie 2018

PostWysany: Sro Sie 29, 2018 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wasny ogrd to uper sprawa. Mona w nim fajnie spdzi wolny czas, a take cieszy si swoimi zdorwymi plonami. Ja mam to szczcie, e od niedawna mam swj wasny ogrd. jeszcze sporo pracy przede mn, ale ju teraz ciesz si swoimi wasnymi owocami. Duo wiedzy zdobyem na blogu o ogrodach https://cudowny-ogrod.blogspot.com
Powrt do gry
kasiunia1

Doczy: 28 Maj 2018

PostWysany: Pi Sie 31, 2018 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam si w zupenoci z moim przedmwc.W ogrodzie spdzamy bardzo duo czasu.Praktycznie przebywamy tam od pocztku wiosny do koca jesieni. Z jednej strony cieszymy si obcowaniem z przyrod z drugiej wykonujemy wiele wanych prac jakie trzeba wykona. Wiedz na tema co i kiedy trzeba wykonywa czerpiemy przede wszystkim z internetu. Mamy swoj ulubion stron - https://fajnyogrod.pl/porady/?page=1 ,gdzie znajdujemy porady na wiele tematw zwizanych z ogrodem. Pniej to ju dowiadczenie . Laughing pzdr
Powrt do gry
vandielol

Doczy: 26 Lip 2018

PostWysany: Nie Wrz 16, 2018 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
fiona45

Doczy: 24 Cze 2018

PostWysany: Sro Wrz 26, 2018 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak pielgnujecie swoje ogrody? Ja ju coraz mniej mam czasu i chyba kto musi mi pom. Widziaam fajn ofert na; http://www.line-design.pl/oferta/ogrody/pielegnacje . Myl, e taka opcja bdzie najlepszym rozwizaniem.
Powrt do gry
ferek

Doczy: 01 Pa 2018

PostWysany: Pon Pa 01, 2018 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zaley od tego czy Ci sta na to, by kto zajmowa si Twoim ogrodem. Naprawd nie znajdziesz ani chwili by co w nim zrobi?
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
perspektiva

Doczy: 01 Pa 2018

PostWysany: Pon Pa 01, 2018 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze na jesie grabi licie, aby nie zostay na trawniku na ca zim.
Powrt do gry
rimisz

Doczy: 31 Pa 2018

PostWysany: Sro Pa 31, 2018 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Licie wygldaj adnie, ale s trudne do ogarnicia. Co rok jest z nimi problem.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Ariel8

Doczy: 31 Pa 2018

PostWysany: Sro Pa 31, 2018 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrd mam nieduy, wic pilnuj rolinek, eby byy podlane, wypielgnowane, eby adne chwasty si nie rozrosy i eby nie byo mieci Smile
Melvina

Doczy: 02 Pa 2018

PostWysany: Sro Pa 31, 2018 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo e praca w ogrodzie nie nalezy do atwych, ale mi ona sprawia akurat przyjemnos Smile Polega te na blogu https://www.gardenowo.pl/blog/kwiaty-jesieni-w-ogrodzie/ wiec mam bardzo duo ciekawych porad i inspiracji
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Sro Pa 31, 2018 20:43    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FederaForum  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!