Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki telefon który będzie lepszy od Mi 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
21agvieta

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 11:36    Temat postu: Jaki telefon który będzie lepszy od Mi 6 Odpowiedz z cytatem

Niedługo będę miał przypływ gotówki (bardzo niedługo) i chciałbym wymienić swojego J5 2017 na coś mocniejszego bo ten Exynos to śmiechu wart. Kolega ma Xiaomi MI6 i to jest mój cel. Chcę mieć coś równie wydajnego ale nie od tej firmy bo jej po prostu bardzo nie lubię. Budżet to 1800zł (ewentualnie do 1800 plus z 600-700zł jeśli bym najpierw sprzedał J5 ale wolałbym go sprzedać po kupnie nowego telefonu. Wymagania nie mam jakieś super wygórowane: karty pamięci, więcej niż 5,2 cala, 4gb RAM, sensor biometryczny i dobre byłyby dwa aparaty. Sam osobiście znalazłem Nokię 8 (tylko jej design mi nie przemawia, nie lubię aparatów jeden pod drugim), Sony Xperia XZ1 (ponoć aparat nie jest najlepszy ale slow-mo ma fajne), Samsung Galaxy S7 Edge (cholernie lubię zakrzywiony ekran ale Exynos 8890 odstaje dość znacząco). Też warto wspomnieć, że nie chcę jakiś dziwnych firm jak właśnie Xiaomi, Oneplus, ZTE czy inne takie dziadostwa.
Reklama

Wysłany: Pon Sie 13, 2018 11:36    Temat postu:

Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz zrobić wrażenie na koledze, ale przede wszystkim mieć telefon z absolutnego topu, którym będziesz się cieszyć latami to polecam nowego iPhona XS 512 GB. Na dzień dzisiejszy to jest absolutny kosmos wśród smartfonów. Warto odłożyć na niego trochę grosza, bo to nie jest pierwszy lepszy telefon. Zresztą przekonaj się sam https://www.ceneo.pl/69539149 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adaceg

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku telefonu warto na pewno zwrócić uwagę na dobry procesor, żeby telefon się nie zacinał. Polecam lekturę https://lenovozone.pl/blog/poznajmy-technologie-jak-dzialaja-procesory-mobilne/ aby dowiedzieć się więcej.
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iphony są ok ale samsungi też lubię Smile a tak przy okazji podpytam Was czy korzystacie z telefonów na kartę czy na abonament ? Bo ja jakiś czas temu przeniosłam numer do nowej polskiej sieci Otvarta https://otvarta.pl/. Zdecydowałam się bo mają niskie ceny abonamentów i podpisuje się umowę na czas nieokreślony Smile ja wybrałam oakiet za 17,99 zł miesięcznie i mam w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci a dodatkowo jeszcze 6 GB internetu.
Powrót do góry
malezja

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraza potwierdzam Smile ja przenosiłam do nich numer od innego operatora doslownie kilka dni temu i jeszcze udało mi się skorzystać z ciekawej promocji Smile przez 3 miesiące bede płacić tylko 50% abonamentu ( wybrałam ten za 13,99 zł ). Fajna opcja, aż żal nie skorzystać Smile
Powrót do góry
Bakk

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czemu wszyscy rzucają się na Iphony. Jedna z gorszych opcji, dodatkowo przedrożona.
olkadw

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Mi 6 nie ma czym zasąpić Smile

Angela

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jednak uwazam ze iphone są warte swojej ceny, sama uzywam 7. Nie trzeba bulic za naprawy w razie czego jesli chodzi sie do sprawdzonego serwisu https://serwisproduktowapple.pl/wymiana-szybki-iphone/
Powrót do góry
fullwheat

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm dużo zależy od budżetu, ale moim zdaniem bardzo fajnym telefonem jest LG Q7. Spory wyświetlacz, dobra specyfikacja, niezłe zdjęcia no i ładny jest. Więc nawet lepszy niż Mi 6 Smile
Powrót do góry
kangurek

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poczekał na premiery telefonów już w marcu
pieknyolek

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawaj S10+ na raty Very Happy

pskomsklep.pl akcesoria do telefonów
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 27, 2019 13:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: