Forum FederaForum Strona Gwna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

kancelaria prawn
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Twoje prawa ( prawa pacjenta )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
SebastianRo

Doczy: 30 Sie 2018

PostWysany: Sob Wrz 01, 2018 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Ja obecnie szukam jakiego dobrego prawnika, ktry oferuje pomoc prawn w zakresie prawa karnego. Niestety gupio mi si przyzna, ale spowodowaem wypadek pod wpywem alkoholu i teraz bd mia spraw karn, wic dobry adwokat na pewno mi si przyda.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Sob Wrz 01, 2018 15:55    Temat postu:

Powrt do gry
Gazolinka

Doczy: 10 Wrz 2018

PostWysany: Pon Wrz 10, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czowieku... mam nadziej, e si czego nauczye!
vandielol

Doczy: 26 Lip 2018

PostWysany: Pi Wrz 14, 2018 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
martin81

Doczy: 20 Mar 2018

PostWysany: Czw Pa 11, 2018 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz czego dobrego i sprawdzonego to koniecznie sprawd http://kakr.pl
Powrt do gry
sammlor

Doczy: 12 Pa 2018

PostWysany: Pi Pa 12, 2018 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi si, e warto doradzi si w tej kwestii znajomych. Z ca pewnoci bd w stanie pomc Smile
kaszalot2

Doczy: 28 Mar 2017
Skd: Lublin

PostWysany: Sro Pa 17, 2018 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SebastianRo napisa:
Hej! Ja obecnie szukam jakiego dobrego prawnika, ktry oferuje pomoc prawn w zakresie prawa karnego. Niestety gupio mi si przyzna, ale spowodowaem wypadek pod wpywem alkoholu i teraz bd mia spraw karn, wic dobry adwokat na pewno mi si przyda.

Moj spraw karn zajli si pastwo Wojas z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Ich kancelaria znajduje si w Gliwicach jak co. Miaem do nieciekaw sytuacj, a oni pomogli mi z tego jako wyj, nawet dalej jestem w szoku e udao im si wywalczy dla mnie tak dobre warunki. Take dlatego Ci ich od razu doradzam, bo wiem e s najlepsi.
Reklama

Wysany: Sro Pa 17, 2018 20:51    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Twoje prawa ( prawa pacjenta ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FederaForum  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!