Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsze urodziny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Badania prenatalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PaniEra

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 13:13    Temat postu: Pierwsze urodziny Odpowiedz z cytatem

jestem zaproszona na pierwsze urodzinki córki mojek najlepszej koleżanki. Sama nie wiem co można by kupić takiej kruszynce. Widziałam że zabawek ma sporo więc odpada. Wiem że kupie jek mały skromny upominek opaske z białymi różyczkami taką https://gulinka.pl/sklep/biale-rozyczki-z-listkami/ ale może doradzicie co wybrać dla małego dziecka ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 21, 2018 13:13    Temat postu:

Powrót do góry
aleksandra22

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie małe dziecko to i tak tego nie odczuje.. może lepiej jest coś kupić co będzie praktyczne dla rodziców.
Powrót do góry
Miśkkka

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w tym wieku najważniejsze jest stymulowanie rozwoju dziecka, więc najlepiej będzie pójść w tym kierunku. Ja szukając prezentu dla chrześnicy trafiłam na ten artykuł https://cobi.pl/blog/art,143,dlaczego-warto-stymulowac-rozwoj-dziecka.html i zdecydowałam się kupić Misia z projektorem od Cobi. Z racji tego, że jest to malutkie dziecko i jeszcze nie zainteresują ją edukacyjne gry, jest to świetne rozwiązanie. Nawet nie wiedziałam, że taka zabawka może sprawić tyle radości Smile Może i u Ciebie się sprawdzi Smile
Powrót do góry
basterSAM

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezwykle przydatne informacje Smile Dzięki wielkie za ich udzielenie Smile
karlik

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku pierwszych urodzin warto zaopatrzyć się w świetny tort urodzinowy Very Happy. Torty urodzinowe z tej strony są po prostu świetne - http://tortyjakmarzenie.pl/pl/c/Torty-urodzinowe/26
Powrót do góry
Karolinad5D

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka opaska to bardzo dobry upominek. Ja bardzo często kupowałam rzeczy potrzebne do pielęgnacji klemy oliwki i przede wszystkim pieluszki, a potem układałam je w ciekawą kompozycję i to już był ciekawy prezent.

Reklama

Wysłany: Wto Paź 30, 2018 00:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Badania prenatalne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: