Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tabletka "po" z Girlinneed.com ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Awaryjne metody antykoncepcji tzw.antykoncepcja "po"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ferka

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 18:04    Temat postu: Tabletka "po" z Girlinneed.com ?? Odpowiedz z cytatem

Tabletka "po" z Girlinneed.com - czy kupowala moze ktoras z Was te tabletki? Jesli tak, to prosze o informacje jak przebiegla 'kuracja' nimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 24, 2018 18:04    Temat postu:

Powrót do góry
Zachlanna

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka,
chodzi Ci o ta strone? http://girlinneed.com/ ?? Znajoma zamawiala z rok temu od nich tabletki po - z tego co kojarze, to jakos to w miare ok przeszla. Moze zaprosze ja tutaj na forum, to opowie sama jak to bylo.
Powrót do góry
Maryna

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cześć dziewczyny!
Tak, to ja:)
Kuracja przebiegała kilka dni - wzięłam sobie L4 z pracy, aby na spokojnie to przejść. W ulotce jest dużo informacji, tak samo na stronie girlinneed jakby co.
Bolało - to fakt, ale do przeżycia ból. Tak jak najgorszy okres...no może razy dwa:/ Do tego było mi zimno, a potem gorąco. A potem znów zimno...
Obeszło się bez pomocy lekarza. Na spokojnie.

Jakieś jeszcze pytania macie?
Powrót do góry
Ferka

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No hej hej!
Dzieki za informacje. A powiedz - bylas potem u lekarza (ginekologa)?? Jak wyjasnilas brak ciazy?? Bo zakladam, ze juz karte ciazy mialas??
Powrót do góry
Maryna

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, kartę ciąży miałam. Normalnie - powiedziałam, że poczułam się źle w nocy i że krwawiłam i chyba poroniłam. Zadzwoniłam rano do mojej lekarki i się umówiłam tego samego dnia - badanie pokazało brak ciąży i tyle. Zero pytań - tylko współczucie...
Powrót do góry
Ferka

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh no domyslam sie, ze decyzja nie byla latwa. Nie bede Cie namawiac do tego, abys powiedziala czemu na to sie zdecydowalas - widocznie mialas swoje powody. Wazne, ze skonczylo sie tak, jak chcialas i jestes cala i zdrowa.
Powrót do góry
Kixi

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej hej hej!
A powiedzcie mi - czy takie zazycie tabletki po jest bezpieczne? I nie ma jakis negatywnych skutkow na nasze zdrowie?
Powrót do góry
Maryna

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć.
Nie, nie ma żadnych skutków ubocznych. Znaczy się tak - jak każdy lek - lista potencjalnych zagrożeń jest duża, ale zobacz co ma np zwykły paracetamol napisane na ulotce:) U mnie nie było nic złego. Okres normalnie powrócił i jest ok.
Powrót do góry
Kixi

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mnie uspokoilas. Nie, zebym ja brala taka tabletke po - ale jednak wychodze z zalozenia, ze lepiej miec w razie czego takie informacje, niz ich nie posiadac, prawda?
Powrót do góry
Zachlanna

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez uwazam, ze lepiej miec informacje, niz ich nie miec. Nawet nie wykorzystujac takich informacji, ale dobrze miec ta swiadomosc, ze jest jakies wyjscie.
I tak z tego co czytalam, to lepsza aborcja farmakologiczna niz mechaniczna. Takze dla kobiety.
Powrót do góry
lolittee

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest takie straszne, ze musimy się martwic o takie rzeczy. Że nie ma łątwego dostepu do aborcji jak w wielu panstawch na swiecie... Polska to okropne miejsce dla kobiet :/
Reklama

Wysłany: Sro Lis 07, 2018 08:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Awaryjne metody antykoncepcji tzw.antykoncepcja "po" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: