Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie na wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
józefka

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swoją rodziną uwielbiam aktywnie spędzać wakacje. W sumie nie ważne gdzie jedziemy, najważniejsze jest, że razem robimy to, co tak na prawdę lubimy. W tym roku zostajemy w Polsce, jedziemy na Mazury do Giżycka. Planujemy jeździć rowerami w dalekie trasy. Tam są naprawdę piękne widoki i mam nadzieję, że wszystkie te atrakcje uda nam się zwiedzić, m.in. Twierdze Boyen, most obrotowy, czy wieżę ciśnień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 21, 2018 14:59    Temat postu:

Powrót do góry
Bertrand55

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdą wolną chwilę spędzamy z narzeczoną w podróży. Bardzo lubimy odwiedzać Warszawę, bo tam właśnie się poznaliśmy- taki sentyment Very Happy Najczęściej rezerwujemy tanie noclegi w Warszawie i zawsze jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobry standard, miła obsługa dodatkowo opcja pysznych śniadań Smile
Powrót do góry
malezja

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku nie miałam niestety okazji by wybrać się na kilkudniowy urlop gdzieś nad morze czy w góry. W okresie urlopowym ciężko pracowałam ale zamierzam to sobie odbić w połowie września Smile Wybieram się na 2 dni do stolicy w celach typowo wypoczynkowych. Zatrzymam się w hotelu Double Tree by Hilton http://www.doubletreewarsaw.pl/pakiety-pobytowe. Wybrałam pakiet Stay&Relax. Czeka mnie nocleg w komfortowym pokoju, masaż gorącymi kamieniami i częste wizyty w saunie i jaccuzi. Już się nie mogę doczekać Smile
Powrót do góry
agigwi6

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Hiszpania! Przejechałam już całą, a i tak chcę tam wrócić, było cudownie!
gince

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie najlepszym wyjściem będzie spędzenie wakacji gdzieś w Polsce, osobiście bardzo polecam na przykład Mazury : )
Waston002

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wakacje to najlepiej udać się do Hiszpanii lub Grecji... Ciepło, plaża, woda... Zawsze tam latam
Kamila29

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi wakacje kojarzą się zawsze z Bałtykiem Smile Jednak morze to morze, pewnie ma dla mnie znaczenie sentymentalne, bo jeździłam tam całe dzieciństwo. Niektóre miejscowości mają niepowtarzalny klimat, np. Łazy, przepiękne tereny. Jeśli chodzi o noclegi, to nie ma jakichś większych problemów, a szczególnie poza sezonem. Mój ulubiony pensjonat to zdecydowanie: http://www.solaris.turystyka.pl/
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był ktoś w Chorwacji a dokładnie w Dalmacja Połódniowa na wakacjach ? Bo trafiłam przypadkiem na oferty wczasów na ceneo https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagraniczne/Region:Dalmacja_Poludniowa.htm i zastanawiam się czy warto już wykupić czy czekać, i faktycznie tam tak jest pięknie jak pokazują w necie. Bo chętnie bym się tam wybrała na przyszły rok w wakacje.
Powrót do góry
MareczekCharam

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No do wakacji to jeszcze trochę czasu zostało, więc jest dużo czasu do namysłu. Wydaje mi się, że w przyszłym roku polecę gdzieś w rejon Morza Śródziemnego. Może Włochy albo Hiszpania. Hmm...
zbigniewkrk

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza sezonem można znaleźć bardzo okazyjnie oferty podróży do Tajlandii, planuje skorzystać w przyszłym roku.
trips

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są koszty podróży do Tajlandii? Wybieracie z biurem podróży czy może na własną rękę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompakt

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bułgarii są teraz mega oferty. Polecam zerknąć Wink
Powrót do góry
omnibus

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto chce jechać do Azji? Ja myślałam o Indiach, bo fascynuje mnie ta kultura . Musi tam być bardzo kolorowo Smile Szukałam biura podróży, które organizuje wycieczki zorganizowane w tamte rejony i http://ctpoland.com.pl/ się tym zajmuje. Ja wolę takie wyjazdy, bo jest opieka polskiego pilota, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie w cenie i można więcej ciekawych rzeczy zobaczyć niż jakbyśmy mieli podróżować na własną rękę.
Powrót do góry
ugander

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę ciepłe kraje takie jak np. Dominikana Smile Generalnie egzotyczne wakacje, to jest coś co uwielbiam. Oczywiście są one dosyć drogie, ceny w dobrych biuraaaach podróży zaczynają się od 4 tysięcy - https://www.ewakacje.pl/oferta/dominikana-last-minute/. Jednak mimo wszystko warto zapłacić Wink
Powrót do góry
rafixx12

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mężem wybieramy się do Turcji jako podróż poślubna. Pogoda zapowiada się dobrze a biuro podróży załatwiło ciekawe zniżki więc nie zapeszając jest dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Lis 07, 2018 15:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: