Forum FederaForum Strona Gwna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Gdzie na weekend?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
zaraza

Doczy: 10 Sie 2017

PostWysany: Nie Sie 12, 2018 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moe szybki wypad nad morze ? Ja sama wybieram si pod koniec sierpnia z mem do Chaup. Z racji tego, e bd to tylko 3 noclegi postanowilismy zafundowa sobie pobyt w hotelu Meridian. Pooony tu nad zatok, blisko stacji PKO. Czyste i zadbane pokoje, smaczna kuchnia. Na miejscu basen, strefa wellness i spa, bilard i sala zabaw dla dzieci. Ceny rozsdne Smile
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Nie Sie 12, 2018 14:14    Temat postu:

Powrt do gry
wodek_K

Doczy: 13 Sie 2018
Skd: Zgierz

PostWysany: Pon Sie 13, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram pomys z weekendowym wyjazdem w gry lub na Mazury. Chociaz pogoda na wyjazd nad morze ochoczo powdruj grskimi szlakami. Pono w grach soce opala mocniej.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
bunia

Doczy: 12 Pa 2017

PostWysany: Sro Sie 22, 2018 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna tez zobaczyc cos fajnego w swoim miescie. Wiem, ze takie https://www.va-gallery.pl/ galerie sztuki sa bardzo fajne. Mozna tutaj zobaczyc ciekawe wystawy. Chodzicie w takie miejsca? To moze byc fajna rozrywka.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Kamix89

Doczy: 20 Lip 2018

PostWysany: Sro Sie 22, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeli odczuwasz wykoczenie prac oraz marzysz relaksu, z dala od wszystkich i miejskiego ycia to wspaniaym rozwizaniem bdzie hotel Mikorzyn. Jest tam multum rozrywki oraz przecudowna przyroda, ktra przeniknie Ci witalnoci. Ja tak miaam, e wyjechaam z rodzin i odpoczam w 100 %. Rekomenduj wszystkim znuonym hotelmikorzyn.pl.
Powrt do gry
Mariola4

Doczy: 17 Maj 2018

PostWysany: Czw Sie 23, 2018 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeli chodzi o weekendowy wypad, to dla mnie bezkonkurencyjne s nasze gry. Okolice Zakopanego s przepikne, maj cudowny klimat i zawsze chtnie tam wracam. Jest te mnstwo przyjemnych hotelikw, restauracji i miejsc. Mog poleci restauracja Bukowina - nazywa si TaTRadycja. Serwuj tam wietne dania regionalne, a ze rodka jest pikny widok na gry! Gdyby kto szuka to polecam zerkn tutaj http://tatradycja.pl/
Powrt do gry
aalaa

Doczy: 01 Lip 2017

PostWysany: Czw Sie 23, 2018 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow nawet nie spodziewaam si, e jest tyle ciekawy alternatyw jeli chodzi o miejsce na weekendowy wyjazd Smile to ja od siebie dorzuc jeszcze namiar na Bajkowy Zaktek na Mazurach http://www.bajkowyzakatek.pl/hotel-na-mazurach/. Spdziam tam z mem nasz 6 rocznic lubu w lipcu tego roku. Byo wietnie! Bliski kontakt z natur, cisza i spokj. Bardzo komfortowe warunki, noclegi w domkach warmiskich. Na miejscu ogrom atrakcji dla kadego Smile
Powrt do gry
vandielol

Doczy: 26 Lip 2018

PostWysany: Sob Wrz 15, 2018 05:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
jagoda

Doczy: 26 Gru 2017

PostWysany: Czw Wrz 20, 2018 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej na Mazury! To najfajniejsze miejsce na weekendowy wypad, a dokadniej mam na myli tutaj Giycko. Jest to super miejsce zarwno na weekend jak i duszy pobyt, bo kadego dnia jest wiele atrakcji i nikt nie bdzie sie z was tam nudzi. Ju wodae o to zadbaj
Powrt do gry
elabarbara

Doczy: 21 Mar 2017

PostWysany: Pi Wrz 21, 2018 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak znudzia Wam si Wasza okolica i szukacie nowych dozna to zapraszam do zwiedzania Warszawy. Kady znajdzie w niej co dla siebie, dla kadego stoi ona otworem. A jeeli podczas zwiedzania zgodniejecie to polecam wietne miejsce, w ktrym kady czuje si jak w domu, mianowicie restauracj Akademia. Maj obdne jedzenie.
Powrt do gry
Maestro_Karol

Doczy: 21 Wrz 2018

PostWysany: Pi Wrz 21, 2018 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam przy poudniowej granicy naszego kraju, wic bardzo czsto jestem na weekend w Pradze. To jedno z moich ulubionych miejsc Smile
forint

Doczy: 21 Wrz 2018

PostWysany: Pi Wrz 21, 2018 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wypocz, to najlepiej na Mazury, ewentualnie w gry. Jak porobi co konkretnego, eby si nie nudzi w weekend, to najlepiej jest wybra si do jakiego muzeum, centrum nauki w duym miecie. Ja ostatnio byam w Centrum Nauki Kopernik i bardzo sobie chwal, spdziam tam kilka godzin na zabawie, a jednoczenie dowiedziaam si czego poytecznego Smile
Powrt do gry
Alexa555

Doczy: 24 Cze 2018

PostWysany: Wto Wrz 25, 2018 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeeli doznajesz wykoczenie prac oraz potrzebujesz spokoju, z dala od wszystkich oraz miejskiego tumu to znakomitym miejscem jest hotel Mikorzyn. Jest tam bogactwo atrakcji oraz przecudowna przyroda, ktra wypeni Ci ywoci. Ja tak miaam, e wyruszyam z bliskimi i wypoczam w 100 %. Polecam z caego serca zmczonym hotelmikorzyn.pl.
Powrt do gry
Alexa555

Doczy: 24 Cze 2018

PostWysany: Wto Wrz 25, 2018 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeli masz w planach pojecha na wypraw do Poznania a nie wiesz za bardzo jak si przygotowa na ten wyjazd to polecam stron visitpoznan.info, gdzie odnajdziesz najciekawsze miejsca do objechania i porywajce rady jak spdzi przyjemnie ten czas. Ja bdc w Poznaniu, uywaam tej strony. Byo odjazdowo.
Powrt do gry
marlena

Doczy: 19 Lip 2017

PostWysany: Pi Wrz 28, 2018 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatni weekend byam z przyjacik w Warszawie. Chciaymy troch pozwiedza miasto i posmakowa jakiej dobrej kuchni. Jeli odwiedzicie stolic, to absolutnie musicie zajrze do restauracji Bubbles Bar. Ja wychwyciam si bardzo tym lokalem. Szczeglnie duym asortymentem bbli z caego wiata. Wspaniale wszystko u nich wyglda i smakuje. A al mi byo opuszcza to cudowne miejsce z przemi obsug.
Powrt do gry
colonowa

Doczy: 28 Wrz 2018

PostWysany: Pi Wrz 28, 2018 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciaabym spdzi gdziekolwiek weekend z moim chopakiem poniewa ostatnio tylko pracujemy i nie mamy dla siebie czasu.
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Pi Wrz 28, 2018 12:04    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nastpny
Strona 7 z 8
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FederaForum  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!