Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żylaki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omnibus

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 15:30    Temat postu: Żylaki Odpowiedz z cytatem

Jaką metodą chirurgiczną najlepiej usuwa się żylaki? Koleżanka polecała mi zabieg w jednej z lepszych klinik w Polsce, mieszczącej się w Lublinie: http://www.lublin.chirurgiaestetyczna.pl/?page=zylaki . Oczywiście zapiszę się do ich flebologów na konsultację ale jestem ciekawa Waszej opini. Doradzicie jak walczyć z żylakami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lut 26, 2018 15:30    Temat postu:

Powrót do góry
emy

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się boję takich zabiegów ale chyba będę musiała się z tym pogodzić, mam fatalne żylaki
Powrót do góry
Romuald

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno drobne żylaki usuwają tez w gabinetach medycyny estetycznej. Teraz jest tyle urządzeń, że człowiek zastanawia się, czy to już są roboty, czy nadal urządzenia, które poprawiają wygląd. Z resztą sami zobaczcie, jak wygląda urządzenie do usuwania żylaków: https://cosmed24.pl/produkt/laser-diodowy-spider-1470-nm-usuwanie-zylakow-evlt/. Niby nieduże urządzenie, a kosztuje tyle co nowy samochód!
Powrót do góry
ramana

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieraz faktycznie nie ma wyjścia i lekarz kieruje na zabieg ale musisz też wiedzieć że ważna jest też profilaktyka, tu o niej się dowiesz http://nicniezatrzymamnie.pl/ więcej , poza tym nie wiem czy już byłaś z tym u lekarza bo ja zapytałam go o leki które mogą mi pomóc i zalecił stosować diosminex a po nim czuję dużą ulgę, nogi nie puchną i nie bolą nawet po całym dniu
Powrót do góry
karlik

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o metody leczenia żylaków to jest ich wiele, a dobra klinika lub szpital oferuje różne metody i dobiera je według danego przypadku.

tutaj: http://alfamedycyna.pl/poznaj-metody-leczenia-zylakow/ możecie w skrócie poczytać, jakie są metody leczenia żylaków Smile
Powrót do góry
PaniEra

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście już suplementów diety? Polecam zapoznać się z taką opcją jak Varisept ceny. Czytałam trochę o tym preparacie i wydaje mi się on całkiem rozsądnym rozwiązaniem. Na pewno nie zaszkodzi spróbować.
Powrót do góry
Retkol

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może go spróbuję.
Reklama

Wysłany: Sro Lip 18, 2018 13:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: