Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile dziennie wydawać na jedzenie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mibin1988

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 11:36    Temat postu: Ile dziennie wydawać na jedzenie? Odpowiedz z cytatem

Witam! Po opłaceniu wszystkich rachunków na życie zostaje mi ok. 850 złotych (to jest: na jedzenie, chemie, kosmetyki). Mieszkam sama, ale na utrzymaniu mam również dwa koty Powiem szczerze - nie umiem robić list, jadłospisów itd. Pieniądze po prostu przelatują mi przez ręce. Pod koniec miesiąca zazwyczaj zostają mi grosze. Stąd moje pytanie - ile dziennie wydawać na jedzenie, żeby odżywiać się normalnie, ale również żeby zostało coś na imprezę, wyjście. I oczywiście dla kotów Przyznam również, że jestem osobą bez polotu kulinarnego, zaś samej kuchni unikam jak ognia. Jakieś rady?
Reklama

Wysłany: Nie Sty 08, 2017 11:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wojta

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężko powiedzieć, ja staram się stawiać na lepszej jakości produkty, wolę wydać trochę wiecej a mieć pewność że jem na prawdę dobre jakościowo rzeczy. Ostatnio super serki znalazłam - http://kremowe.hochland.pl/ pyszne są a nie drogie więc może spróbujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzani21

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wydaje dziennie ok 50 zł.
elabarbara

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie przeliczam ile wydaje dziennie na jedzenie bo różnie jest. Jeśli miała bym tak liczyć pewnie musiała bym wiele rzeczy sobie odmawiać. Nie raz bywa tak że zjem w restauracji obiad i zapłacę 30 zł albo kupuję kebaba. Po co liczyć ile się wydaje, jemy to na co mamy ochotę Smile ja często zajadam się pizza i nie kosztuje majątku a najlepsze mają w Krakowie w moim mieście http://krakow.pizzerianocna.pl/#pizzamenu i mam obiad z kolacją za 40 zł Smile
Powrót do góry
aleksa.m2

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

850zł ci zostaje to nie wiele ciesz się że nie palisz papierosów bo byś pewnie umarła z głodu.
Powrót do góry
carolina91

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie bardzo różnie... Zależy co chcę zjeść. Ostatnio odkryłam Cookingbox.pl i można tam wybrać przepis a kurier dostarczy box ze składnikami do domu. Są podane ceny za danie. Lubię gotować i możliwość zamówienia potrzebnych składników bardzo mi się podoba. Nie muszę chodzić po sklepach i zastanawiać się co i za ile kupić.
Powrót do góry
spining

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

850 to nie jest wcale tak mało na jedzenie, u mnie wychodzi jakies 15zł dziennie takiej standardowej diety, czasami zjem coś lepszego to wiadomo - więcej. Ale taki zwykły obiad ryż kurczak/karkówa wrzywa śniadanie jajecznica i kolacja jakieś parówki czasem serek z chlebem to wychodzi taka cena właśnie.

--
notariusz Wola
Powrót do góry
petris

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wydaję ok. 15 złotych na głowę. Wydaje mi się, że to rozsądna cena. Staramy się też, aby nasze jedzenie było jak najbardziej aromatyczne. Bardzo fajnie jest dorzucić kilka przypraw. Ostatnio zamówiliśmy baaaardzo dużo ze strony https://sklepagnex.pl/pl/c/HURTOWNIA-PRZYPRAW/53 - mają tam naprawdę konkretną ofertę, która każdemu z was powinna się spodobać. Dzięki odpowiednim przyprawą - jedzenie będzie smaczniejsze, a chyba o to chodzi, prawda?
Powrót do góry
Kroy_Wen

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robię zakupy tygodniowo, nigdy dziennie Razz
Powrót do góry
daaria925

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to nie wiem ile dziennie wydaje na jedzenie. Robię zawsze większe zakupy, a czasem jak coś braknie to kupuje w osiedlowym sklepie. Podziel sobie jakoś te pieniądze i zaplanuj większe zakupy na cały tydzień. Może tak będzie Ci łatwiej to wszystko wyliczyć
Reklama

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 14:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: