Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pożyczka na dowód
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakub42

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 23:19    Temat postu: Pożyczka na dowód Odpowiedz z cytatem

Jestem w kropce. Mój samochód totalnie się rozkraczył a muszę wozić czymś dzieciaki do szkoły... Czy uważacie że szybka pożyczka przez internet to dobry pomysł? Znacie jakieś dobre pożyczki bez ukrytych kosztów i z niskimi odsetkami? Coś co jest lepsze od chwilówki? Słyszałam o AASA pożyczka chwilówka Polska,że maja coś podobnego w ofercie. Wiecie coś o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Mar 16, 2017 23:19    Temat postu:

Powrót do góry
Bulma

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skorzystaj z porównywarki ofert. najważniejsze jest aby wybrać pożyczkę w najlepszej cenie i dogodnym okresie spłaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gumok

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie wierze w pozyczki lepiej pożyczyć od znajomych . nie polecam pożyczek
Oliwia90

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z czystym sumieniem moge polecić https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka sama brałam tam kredyt i spłacam stałe raty z niskim oprocentowaniem. Mój nowy samochód to kombi i posłuzy mi na wiele lat dla całej mojej rodziny. Jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam na te stronę aby się zapoznać z ich ofertą.
Powrót do góry
Tomcio

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich pożyczek jest od groma. Nie wiem na jak długo potrzebujesz ale jeżeli tylko na miesiąc lub dwa to szukaj oferty darmowej. Można dostać nawet 2000 zł na 30 dni i oddasz tyle samo ile pożyczyłeś. Niestety obowiązuje tylko przy pierwszej ofercie. Jest masa porównywarek. Pierwsza z brzegu dostępna tu: https://www.digitalmoney.pl/pozyczki-pozabankowe.html
krzykacz0

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam brać w ciemno chwilówek ponieważ te najkorzystniejsze z pozoru oferty często okazują się być największą pułapką. Polecam skorzystać z porównywarki serwisu www.credy24.pl/, tam znajdziecie najbezpieczniejsze oferty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marlena

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka czasem na pomaga w trudnych sytuacjach finansowych. Też kiedyś się zastanawiałam czy chwilówka online jest bezpieczna. dużo o tym czytałam i w końcu zdecydowałam się i jestem zadowolona Smile żadnych problemów z weryfikacją wniosku, pieniądze szybko na kącie. I dziś jestem zdania że chwilówka jest ok.
Powrót do góry
Jagodzianka

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie grunt to zmierzyć swoje możliwości finansowe, bo jeśli nie stać nas na spłatę to można się nabawić problemów. Ale jeśli się dobrze wszystko przemyśli i skorzysta np. z usług doradcy finansowego można naprawdę szybko uzyskać dobrą i opłacalną ofertę szybkiej pożyczki.
Cichobiezny899

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nawet niezły pomysł chyba Razz. Na pewno warto byłoby jeszcze przed ostateczną decyzją poszukać i znaleźć jak najwięcej informacji.
siemagda

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pożyczki, trzeba po prostu trochę poczytać na ich temat i nie brać ich w ciemno, a biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw. Znalazłam ostatnio artykuł(źródło), w którym wszystkie za i przeciw zostały przedstawione w sposób czytelny i jasny.
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj z https://pl.getbucks.com - znajduje się na niej kalkulator pozwalający oszacować koszty całkowite pożyczki. Korzystając z Getbucks nie zostaną naliczone żadne, dodatkowe opłaty. Już zaciągając pożyczkę, będziesz wiedzieć, ile musisz spłacić.
Powrót do góry
primodial

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś w kropce to poszukaj darmowej pożyczki przykładowo tutaj http://rankingichwilowek.pl/darmowe-pozyczki/ pożyczasz tyle samo co oddajesz. W sumie to AASA nie jest zła, ale na pewno jest wiele podobnych i możliwe, że lepszych ofert na rynku.
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dzięki internetowi mamy łatwy sposób na sprawdzenie oferty kredytowej która nas interesuje. Ja tak zrobiłam gdy zdecydowałam się na kredyt w https://kredyt123.pl/. I dzięki temu mam dogodne warunki , przejrzystą umowę i szybko poznałam decyzję.
Powrót do góry
adela

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bank Raiffeisen ma pożyczkę bez zaświadczeń o zarobkach która jest nieoprocentowana rozłożona na 24 raty. Trzeba tylko zapłacić prowizję bankową (2,99%) od pożyczonej kwoty.
Powrót do góry
grażka49

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka to mi sie zawsze kojarzyła z niewielką pozyczką, ale znalazłam firmę w której pozyczkę mozna wziać aż do 120 tys. http://pomoc-firmie.pl/blog/najlepsza-pozyczka-pozabankowa-120-000-zl-sprawdz-concash/ Z tego co wyczytałam, to najpierw dostaje sie od nich symulację spłaty pozyczki, dzięki temu można przyjrzeć sie jaka będzie wysokość zobowiązania do spłaty.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 27, 2018 07:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: