Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tusze do rzęs
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również oprócz dobrego tuszu, przyda się na przykład zestaw profesjonalnych pędzli. Jaużywam pędzli hakuro i taki fajny zestaw teraz na promocji możecie kupić tutaj https://puderek.com.pl/pedzle-hakuro/811-hakuro-zestaw-10-pedzli-hakuro-do-makijazu-oka-i-twarzy.html . Z tego co zauważyłam ich pędzle są naprawdę dobre dlatego będziecie mogli sobie stworzyć piękny make up dzięki nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sie 29, 2017 18:25    Temat postu:

Powrót do góry
Astan

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o maskary to ja testowałam ich bardzo dużo, ale w końcu trafiłam na taką stronę https://tagomago.pl/katalog/106/ranking-mascar/ . Bardzo fajny ranking i można bez problemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie!
Powrót do góry
Papiszynka

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie używam tuszu do rzęs, bo robię hennę. Także w sumie to się nie orientuje.
Klinka

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tusze trzeba dobrać do jakości rzęs, wielkości oka. Duże zależy też czy nosi się okulary, czy nie. Osobiście stosuję różne, czasem jak któryś mi podpasuje to kupuję przez dłuższy czas. Trudno jednak mi dogodzić w temacie kosmetyków, ponieważ mam wrażliwą cerę i oczy.
Powrót do góry
Joanna21

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo pozytywów czytałam o tej maskarze - http://www.maybelline.pl/produkty-do-makijazu/oczy/maskary/great-lash.aspx . Sama na nią poluję. Duży plus, że właśnie można stosować go przy soczewkach kontaktowych, bo mnie niektóre tusze drażnią właśnie.
Powrót do góry
omnibus

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam tusze od marki http://goldenrose.pl/ . Fajny jest Miracle Lash Mascara, który zapewnia pogrubienie i wydłużenie rzęs oraz kolor głębokiej czerni, który utrzyma się przez cały dzień. Świetnie się trzyma i nie uczula. Bardzo rekomenduję jego zakup.
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wykonać profesjonalny makijaż i perfekcyjną kreskę pod okiem ? Czytałam o tuszach do robienie kresek, które pozostają na twarzy przez wiele godzin, moja znajoma poleciła mi tusz Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/oczy/eyelinery/precision-liner---tusz-do-kresek-w-pisaku---golden-rose.html . Używaliście już tego typu produktów ??
Powrót do góry
carolina91

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu nie kupuję tuszu do rzęs. Stawiam na rzęsy magnetyczne takie jak tu http://lauravito.pl/przedluzanie-rzes/rzesy-na-pasku/rzesy-magnetyczne łatwo się je zakłada i pięknie się prezentują.
jeśli chodzi o kreskę to nigdy mi nie wychodziła dlatego odpuściłam Smile
Powrót do góry
mama

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że jestem tą szczesciara ze sa mi juz niepotrzebne tusze do rzęs. Postanowiłam zainwestować w siebie i swoją przyszłośc i wybrałam się na kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 https://noblelashes.pl/kurs-przedluzania-rzes-metoda-1-do-1 Muszę przyznać, że makijaż jest mi teraz zbędny, a ponadto znalazłam pracę w salonie kosmetycznym i zakładam rzęsy. Jestem mega zadowolona.
Powrót do góry
szeke

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poradzicie mi może gdzie dostanę jakieś fajne tusze do rzęs? Smile zależy mi na dobrej jakości
marlena

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądam się za jakimś dobrym tuszem do rzęs, ale też potrzebuję skutecznej odżywki. Tu jest sporo informacji o tym, jak powinien wyglądać cały rytuał pielęgnacyjny www.rabatowoblog.pl/odzywka-do-rzes/ . Widziałyście może tą stronę? Zawsze miałam problem ze zrobieniem makijażu i nie wiedziałam, że źle robię demakijaż. Dzięki tym wskazówkom nauczyłam się kilku ważnych trików kosmetycznych. Warto z nich skorzystać.
Powrót do góry
monisiaprzylesna

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeczytałam świetny artykuł na blogu odnośnie makijażu jak warto używać makijażu na blogu just-style. Moim zdaniem warto szukać takich informacji, żeby nie popełnić gafy. Ale korzystam przeważnie z tuszu Astora. On spełnia moje wymagania w pełni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aalaa

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też tuszu nie używam w ogóle bo regularnie robię hennę i lifting Smile Zawsze dużo większą wagę przywiązywałam np do makijażu brwi bo uważam, ze odpowiednio wyregulowane i podkreślone nadają wyjątkowego charakteru każdej buzi. Zdecydowałam się na makijaż permanentny u Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie w Warszawie i nie żałuję Smile
Powrót do góry
obliczka

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam chyba z revlona i jestem zadowolona. Powiem szczerze, że ważne tylko, żeby była szeroka szczoteczka i już
grazzyn3

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłej jakości tusze do rzęs polecacie dziewczyny, według mnie niektóre propozycje naprawdę z wysokiego poziomu. Osobiście polecam makijaż brwi metodą piórkową super opcja na bardzo dobrej jakości piękne brwi ! Smile
Reklama

Wysłany: Wto Lip 24, 2018 12:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: