Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Medycyna estetyczna- za i przeciw
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tania008

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się ,że jeżeli ktoś lubi i dobrze się z tym czuje ,to czemu nie?Ja korzystam z małoinwazyjnych zabiegów,ale korzystam. Ostatnio chodze w Warszawie do Afrodyta Expert of Beauty(salon od czerwca działa w pałacu kultury i nauki)jestem barzo zadowolona,byłam już na depilacjii laserowej,teraz zrobiłam sobie zabieg endermologii na cellulit i jest postęp,mam o wiele lepszy brzuch ,za miesiąc czeka mnie jeszcze jeden zabieg po którym na pewno będzie jeszcze lepiej.Ale ogólnie to fajna sprawa,gdy możemy sobie w jakiś sposób pomóc,zeby lepiej wyglądać.

Ostatnio zmieniony przez Tania008 dnia Wto Cze 05, 2018 09:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 30, 2018 09:07    Temat postu:

Powrót do góry
Romuald

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się w takim razie Was zapytam o zdanie, bo moja żona ostatnio stwierdziła, że chciałabym wypełnić sobie kości policzkowe... Ja tam nie widzę, żeby im czegoś brakowało, ale ona twierdzi, że chciałaby je uwydatnić. Ma to jej zrobić lekarz za pomocą takiego czegoś, jak kwas hialuronowy usieciowany. I teraz mam zagwozdkę. O ile nazwa "kwas hialuronowy" obiła mi się o uszy, o tyle nie mam pojęcia, co oznacza "usieciowany". Może mi ktoś to wyjaśnić i powiedzieć czy to bezpieczne?
Powrót do góry
Wapik

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za ale z głową i u odpowiedniego specjalisty
http://www.medestetic.com.pl/botox-azzalure/
Skoro mamy taką możliwość to dlaczego z niej nie korzystać prawda?
Medycyna estetyczna daje tyle możliwości, że głowa mała warto wiedzieć jakie zabiegi nam by się przydały i jeżeli tylko chcemy to z nich korzystać, po to one są.
Powrót do góry
grażka49

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o operacjach plastycznych, na przykład plastyka powiek. Powieki czasem są opadające, nawet do tego stopnia, że przeszkadza to w widzeniu. Czytałam, że nie jest to trudny zabieg, przynajmniej jeśli chodzi o powiekę górną. Znalazłam Klinikę dr Doroty Żukowskiej, na jej stronie można zadać pytanie dotyczące hipotetycznego zabiegu http://plastyczna.med.pl/#kontakt Patrząc po jej wszystkich dyplomach i wyróznieniach to chyba lepiej trafić nie można.
Powrót do góry
aalaa

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem tego samego zdania co wapik. Do wszystkiego należy podchodzić z umiarem. Ja sama nie stronię od takich zabiegów, nawet ostatnio byłam w salonie Coco-Time we Wrocławiu na modelowaniu i powiększaniu ust. Komfrotowe warunki, korzystne ceny i fachowe doradztwo.
Powrót do góry
Felti34

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tylko niedoskonałości są na tyle widoczne oraz przeszkadzają we własnym wyglądzie to można korzystać w umiarze z takich zabiegów.
Reklama

Wysłany: Pon Cze 18, 2018 10:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: