Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Botox, dla kogo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matt`s

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi raczej nie podobają się takie zabiegi i nie jestem ich fanem ale jeżeli ktoś na prawdę potrzebuje zrobić sobie jakąś małą korektę to nie mam nic przeciwko Smile Wszystko z głową Smile
Reklama

Wysłany: Wto Lis 28, 2017 15:55    Temat postu:

Powrót do góry
drackkoda

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam,ze botox jest dla każdego, pod warunkiem,że umiemy z tego dobrze i odpowiednio korzystać... ja sama chodzę na botoks do kliniki https://www.mediartinstytut.pl/ jestem bardzo zadowolona, według mnie ta klinika jest na poziomie i na miare XXI wieku, poza tym profesjonalny personel Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara1978

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim taki zabieg musi być przeprowadzony tylko i wyłącznie w sprawdzonym i bezpiecznym miejscu (jak botoks wrocław). W przeciwnym wypadku można sobie zaszkodzić zamiast się odmłodzić. Z takimi inwazyjnymi zabiegami zawsze trzba być bardzo ostrożnym. Wiadomo, wszystko jest dla ludzi, ale także trzeba zachować umiar. Sam chętnie bym sobie tą metodą usunęła zmarszczki wokół oczu, ale dla mnie jeszcze trochę za wcześnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ramana

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym to i ja się całkowicie zgadzam, Jak już iść na zabieg to tylko tam gdzie jest na pewno dobra opieka i rekomendacje. Też korzystałam koleżanki gdzie robią sobie zabiegi na zmarszczki i mówią że jeśli chodzi o Warszawę to http://artederm.pl/ jest najlepszą kliniką
Powrót do góry
summer

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest wg mnie dla ludzi.... i jesli ktos czuje sie z jakims defektem w swoim wygladzie niekomfortowo to niech go poprawia... z czym tutaj dyskutowac. Mam kompleksy - walcze z nimi jak sie tylko da. Botoks z tego co widze tutaj http://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/toksyna-botulinowa/ jest jedna z najbardziej skutecznych metod na zmarszczki, wiec jesli za kilka lat bede sie z nimi meczyc - bez zastanowienia sie ich pozbede
Powrót do góry
moore23

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie zabiegi wykonywane z umiarem i u dobrych specjalistów wpływają naprawdę korzystnie na wygląd. Ja robię botoks u Magdaleny Zakrzewskiej z Kliniki Zakrzewscy i zawsze efekt jest naturalny. Dla mnie jest to jedna z lepszych metod usuwania zmarszczek.
Powrót do góry
Wapik

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kogoś kto chce się nieco odmłodzić. Polecałabym ten zabieg panią +30 . Według mnie wcześniej tego typu zabiegi nie mają sensu. Jeżeli szukasz jakiegoś gabinetu to polecam go poszukać u nich https://www.tourmedica.pl/kliniki/usuwanie-zmarszczek-toksyna-botulinowa/ bo jest to mega łatwe i przyjemne Smile
Powrót do góry
Kostorz

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona chodzi na takie zabiegi z botoksu - tutaj w Łodzi jest jest taka specjalistka doktor Żukowska. Wygląda pięknie, jak jest dobry specjalista to efekt jest super bo naturalnie to wygląda
Powrót do góry
krik

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botox jest dla ludzi, którzy znają umiar, niektórzy wstrzykują go po prostu za dużo, przez co wyglądają gorzej niż przed. Ja chcąc, by wszystko zawsze było prawidłowo zrobione chodzę do Tomasza Dębskiego http://drdebski.pl
Powrót do góry
Muminkowa

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednie ilosci botoksu i znajomość granicy zdrowego rozsądku pozwala uzyskać super efekty. Oczywiscie doswiadczenie pracowników i umiejetnosci tez maja wielkie znaczenie dlatego ja wybralam sie do zaufanej kliniki Melitus w Warszawie gdzie uzyskałam efekt bardzo naturalny który w pełni mnie satysfakcjonuje
Powrót do góry
Ileni36

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem za rozpowszechnianiem takich zabiegów i myślę, że powinny z nich korzystać osoby, które tego potrzebują.
sultyn

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem raczej takich zabiegów, pewnie dla kogoś to jest, nie dla mnie Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 21, 2018 10:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: