Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dodatkowa nauka angielskiego
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaraza

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 13:36    Temat postu: Dodatkowa nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem

Czy posyłacie swoje pociechy na zajęcia dodatkowe np korepetycje z języka angielskiego ? Wiadomo, że materiał przerabiany w szkole jest bardzo okrojony a tych godzin w tygodniu jest tak mało, że dzieci nie mają szans by dobrze opanować przerabiany materiał. Szukamy z mężem takich korepetycji w Opolu, jak narazie wpadła nam w oko oferta https://edun.pl/. Czy ktoś z Was miał juz okazję korzystać z ich oferty i podzieli się opinią ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 13:36    Temat postu:

Powrót do góry
rudyNiuchacz

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki dodatkowy angielski to zawsze jest dobry pomysł.
Powrót do góry
kamasza

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie by sie taka nauka przydala !
bunia

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Języka najszybciej można się nauczyć w szkołach językowych. Teraz w wielu miastach są takie. W Warszawie ta szkoła ma dobre opinie https://lincoln.edu.pl/warszawa/ Sporo osób chwali sobie zajęcia tutaj. Można w szybkim tempie nauczyć się języka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyktyktyka

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre są też kursy internetowe
Powrót do góry
MiaBoltan

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 07:53    Temat postu: Simply visiting Essay Help UK Odpowiedz z cytatem

In the event that you have an excessive number of obligations going on and your understudy life is in chance, at that point look for proficient written work assistance from scholars having some expertise in your subjects and themes by basically going to Essay Help UK on the web.
Powrót do góry
Olek14

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł, który na pewno okaże się pomocny. Poza tym w przypadku dzieci to nawet dobre rozwiązanie dla lepszego radzenia sobie z językiem w szkole. Ja mojej córce właśnie planuję zamówić podręcznik do pomocy i zastanawiam się nad ofertą taniejksiazki > http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Co wy o tym myślicie ?
Powrót do góry
malezja

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na szczęście nie musimy ponieważ w naszej szkole tevizja na warszawskiej Ochocie dzieci mają aż 8 godz języka angielskiego . Poziom nauczania jest wysoki, dzieci mają do wyboru wiele zajęć dodatkowych które pomogą rozwijać ich zainteresowania i pomogą w poznawaniu świata.
Powrót do góry
lepon

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka nauka dodatkowa języków jest bardzo opłacalna i warto to robić nawet będąc po studiach
marceli

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto uczyć się języka obecego, bo w dzisjeszych czasach to podstawa
Powrót do góry
Witkarrek

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Język praktycznie zawsze się przyda. W większości zawodów jest potrzebna znajomość języka, mówie tu już o takich troszkę bardziej ambitniejszych zawodach. Także jak wybieracie się gdziekolwiek za granice to bez języka ani rusz. Fajnie się sprawdzają szkoły językowe. Mój brat chodzi do szkoły w Tychach http://landers.pl i mimo że nie ma jeszcze 10 lat to ogarnia prawie tak jak ja Very Happy
Powrót do góry
sosimply

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uczę się online Smile Wiele jest darmowych stronek + translatorków " czytaczy" + oglądam dużo rzeczy po angielsku.
wozniak

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzę z założenia, że najrozsądniej jest skorzystać z pomocy szkoły językowej. To na pewno rozsądniejsze rozwiązanie niż próba samodzielnego nauczania. Szkół językowych jest od groma, niestety nie wszystkie z nich cieszą się dobrą opinią. Jeśli mowa o mnie, to mogę polecić szkołę językową https://www.speak-up.pl/angielski-dla-firm której filie znajdują się w większych miastach Polski.
Powrót do góry
Konikowa

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Moim zdaniem posyłanie dzieci na lekcje lub kursy języka angielskiego to inwestycja w ich przyszłość - nie warto na tym oszczędzać. Ja nawet zapisałam moją córkę na egzamin językowy dla dzieci https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/cennik-i-terminy-egzaminow/jezyk-angielski-dla-dzieci-i-mlodziezy/cambridge-english-starters-yle-starters/. Jeśli go zda, otrzyma specjalny certyfikat potwierdzający jej umiejętności Wink Myślę, że będę mogła być z niej wtedy naprawdę dumna Wink
Powrót do góry
elonia

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z ich oferty nie korzystałam, ale kurs językowy to zawsze opłacalna inwestycja.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 22, 2018 18:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: