Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie na weekend?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renatka92

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie ciekawej opcji na weekend, to szczerze polecam urlop w krakowie śladami jego mieszkańców. Nie tak, aby zwiedzić to co zwykle, czyli Wawel, Rynek, Kazimierz i muzea... Tylko naprawdę poznać kulturę Krakowa i jego lokalnych mieszkańców! To mega ciekawe przeżycie, trafiłam na ten artykuł niedawno i mimo, że mieszkam tu już kilka lat ciągle znajduję dzięki niemu opcje dla siebie. Polecam i zapraszam do naszego pięknego miasta! :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Maj 27, 2018 21:51    Temat postu:

Powrót do góry
monisiaprzylesna

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na długi weekend to polecam wyjechać na mazury pod namioty lub wynająć domek. Fajnie można spędzić czas ze znajomymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kapoi

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

30-403 Kraków
6793028478
Powrót do góry
przyjazny

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Sopot? Byliście już w Sopocie?
Tutaj macie fajne apartamenty:
http://www.joasia.com.pl/
Telefon: +48 691-95-22-71
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Uliete34

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałam okazję odwiedzić Palac Jugowice w Jugowicach. Idealnie się sprawdził na szybki wypad poza miasto, przepyszne jedzenie oraz piękne krajobrazy.
Greysowa

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mam szczęście bo mieszkam blisko gór. Wystarczy mi pół godzinki drogi samochodem i już jestem w zasięgu paru fajnych górskich szlaków Smile Dla osób z dalsza warto zatrzymać się minimum na jeden nocleg. W okolicach jest bardzo fajny domek do wynajęcia http://willajasien.pl konkretnie to w Zwardoniu. W spokojnym, przepięknym miejscu, a wokół jest pełno pięknych szlaków górskich
Powrót do góry
fokus

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 05:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie znam naszych Sudetów i chciał bym tam wyskoczyć na weekend by się zorientować czy warto planować tam urlop. Kumpel mówi ze najlepiej zatrzymać się w Szklarskej Porębie, a ja zastanawiam się nad Świerardowem Zdrój. Lubię dobrze zjeść, a przede wszystkim poznawać nowe smaki. A dużo dobrego słyszałem o Karczma Świerardów-Zdrój Znalazłem ich stronę i menu mają bardzo ciekawe. Kuchni izerskiej nie znam. Można też u nich skorzystać z darmowego dowozu do karczmy - a takiej oferty to nigdzie indziej nie widziałem.
Powrót do góry
terop

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o polskie miasta to polecam Kraków!

Madameadame2

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie wybrać się na weekend w góry. Troszkę odpocząć od smogu, odetchnąć świeżym powietrzem Very Happy Mi mega podobało się w Zakopanem ostatnio, dlatego też bardzo często wracamy właśnie tam. Przy pomocy wyszukiwarki https://www.visitzakopane.pl znajduje najtańsze noclegi. Dobrze w ten sposob szukać apartamentów, bardzo szybko porównują takie portale setki ofert.
Powrót do góry
monisiaprzylesna

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam już nie raz właśnie, że fajnie teraz wybrać się w gór. I prawdopodobnie zrobię dla siebie odrobinę dłuższy weekend i wyjadę z chłopakiem. Może skorzystam z tej wyszukiwarki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wozniak

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz zdecydować się na weekend w obcym kraju. Jestem pewny, że jeśli dobrze się rozejrzysz, znajdziesz tani lot do Londynu z Lotniska Chopina. Jeśli chciałbyś, aby Twój samochód podczas Twojej nieobecności był w pełni bezpieczny, pozostaw go na https://www.parking-lotnisko.pl/ znajdującym się nieopodal lotniska...
Powrót do góry
emy

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy podczas majówki w Białce Tatrzańskiej, było tak fajnie że postanowiliśmy spędzić tu też letni urlop, dzieciom najbardziej podobały się oczywiście baseny termalne https://www.termabania.pl/ a można się tam fantastycznie zrelaksować więc na pewno tam sporo czasu spędzimy
Powrót do góry
MarsoniK

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam niedaleko gór, więc większość weekendów spędzam właśnie tam. Uwielbiam spacerować po górach. Wspinaniem po Tatrach też nie pogardzę! Smile
malezja

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 04:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wróciłam niedawno z takiego krótkiego wypadu nad morze Smile Zatrzymaliśmy się z mężem w hotelu Merdian w Chałupach http://www.hotelmeridian.pl. Nie dośc, że pospacerowaliśmy po plaży to jeszcze mieliśmy okazję zrelaksować się w spa i na basenie, które znajdują się na terenie obiektu. Czasem przez 2-3 dni można naładować akumulatory na kilka tygodni Smile
Powrót do góry
Olaprima

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście nie mieli pomysłu na koniec tygodnia, to polecam zajrzeć z rodziną do Restauracji Akademia w Warszawie. Nie ma to jak tradycyjne polskie posiłki w tak przyjemnej, jak domowa, atmosferze. Dla dzieci też się znajdą atrakcje. Nie będziecie się w ogóle musieli nimi zajmować. Panie animatorki tak zajmą im czas, że zapomnicie o swoich pociechach. Ja już zarezerwowałam stolik, czas teraz na Was Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 20, 2018 11:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: