Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wasze pasje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
puncjuszPilat

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem raczej typem leniucha, ale uwielbiam w wolnym czasie oglądać seriale sensacyjne, ostatnio korzystam z tv online https://telewizja-online.net/ bardzo dobry i tani sposób na oglądanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 06, 2018 14:13    Temat postu:

Powrót do góry
MacieK28

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją jest podróżowanie. Z racji, że jestem studentem i mam trzy miesiące wakacji mogę to zainteresowanie rozwijać w pełni i zwiedzać tyle na ile pozwala mi budżet. Oczywiście, gdy wyjeżdżam to nie zamawiam sobie hotelów all inclusive, tylko przeważnie jakieś tanie hostele lub nawet pola namiotowe. Z racji tego potrzebuję dobrej i wytrzymałej torby podróżnej. Taką właśnie znalazłem na https://www.globtroter.waw.pl/. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji to szczerze polecam ten sklep! Smile
Powrót do góry
mal

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją Pasją jest kolarstwo, lubie trudne tereny, ostatnio widziałam że wychodzi nowy model mojego wymarzonego roweru https://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/nowosci_sprzetowe/17302/nowy_cannondale_f_si_i_lefty_ocho Mam nadzieję kiedyś na niego usiąść i odjechać Smile Ja nie marzę ja spełniam swe cele więc moze niebawem kto wie Smile
Powrót do góry
ugander

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu do czasu lubię obejrzeć mecz na https://meczyki.net.pl Smile Zwłaszcza jak jest ważniejsza rozgrywka jak np. finał ligi mistrzów. TEraz zbliża się mundial, więc pewnie będę częściej odwiedzał tę stronę Wink
Powrót do góry
Bromet

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od pewnego czasu interesuję się tematami związanymi z medycyną i zdrowiem. W wolnym czasie lubię czytać różne specjalistyczne blogi jak np. boljader.edu.pl gdzie mogę poszerzyć swoją wiedzę nt. danej dziedziny medycznej. Uważam, że każdy powinien zainteresować się własnym zdrowiem i dbać o nie jak najlepiej.
Powrót do góry
raku95

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją jest.. coś niepowtarzalnego, takiego jak speedcubing. Co to takiego?W wolnym czasie układam tak zwaną kostkę rubika. Uwielbiam w ten sposób spędzać czas, nawet na zawodach byłem kiedyś. Swoje "zabawki" kupuję w sklepach takich jak ten https://netcube.com.pl/gts-v2-Magnetic-moyu-weilong-3x3x3-color , a szczególnie lubię moją gts v2 magnetic .
Powrót do góry
LimoImo

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie muzyka! Oczywiście więcej niż samo słuchanie :p Gram na kilku instrumentach, najlepsze spędzanie czasu ever Smile
TranzElektronik

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię majsterkowanie, szczególnie w elektronice. Tranzystor, rezystor czy kondensator - nie jest dla mnie czarna magia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Piotrowski_4

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją są podróże! Uwielbiam w każdym wolnym czasie sobie gdzieś wyjeżdżać Razz
Powrót do góry
Defensor

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim sport. Piłka nożna, bieganie, pływanie. Dobrze wpływa na zdrowie i samopoczucie. Polecam każdemu.
mama

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie to dla mnie świetna odskocznia od życia codziennego, najbardziej lubie biegac sama, ale czasem też biegam z przyjaciółką. Aczkolwiek samotne bieganie pozwala mi poukładać mysli i zostawić stres gdzieś daleko. Natomiast pojawia sie problem w zimę, dlatego kolega namówił mnie do zakupu maseczki antysmogowej https://dragonmask.pl/maski-antysmogowe-casual Mam nadzieje, ze się sprawdzi.
Powrót do góry
trad

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast mam dwie pasje. Lubię nurkować, a na stałym lądzie jestem fotografem. Ostatnio nawet udało mi się je połączyć Smile Dostałem w prezencie wodoszczelne etui na aparat i mogę robić zdjęcia również kilka metrów pod wodą Very Happy Efekty czasem są niesamowite... Czekam na najbliższe wakacje, wyjeżdżam zagranicę i będę testował sprzęt.
Powrót do góry
daaria925

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją są książki i konie Smile
Reklama

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 14:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16
Skocz do: