Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podróże
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kryska_w

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku mogę tylko pomarzyć o wyjeździe do Chorwacji, bo mam pełne ręce roboty. Mam cichą nadzieję, że znajdę czas na wypoczynek w górach, taki wakacyjny. Chętnie odwiedzę Zakopane do którego warto często zaglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 11:38    Temat postu:

Powrót do góry
ugander

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ciekawym pomysłem jest podróżowanie z wykorzystaniem taksówek. Dobrą ofertę ma itaxi - https://itaxi.pl/. Jest to według mnie znacznie korzystniejsze, niż podróżowanie autem, albo komunikacją miejską i znacznie wygodniejsze..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka92

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugander, może i wygodniejsze, ale znacznie bardziej kosztowne... :x

Ja właśnie niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia. Ciągle zwiedzam to piękne miasto i nie przestaje mnie ono zadziwiać. :) Jest tu ogrom rzeczy do zobaczenia tak naprawdę. Jeśli ktoś chciałby przyjechać, polecam platformę Rentplanet do szukania noclegów, z której zawsze korzystam przy okazji moich podróży (mam taki zawód, że często jeżdżę po całej Polsce). Tutaj więcej info: apartamenty wrocław rezerwuj - tak dla chętnych. :) Oczywiście mają też mieszkania w innych miejscach w Polsce. Ja się nigdy nie zawiodłam.
Powrót do góry
mama

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróże to cudowne wspomnienia, odkąd pamietam podróżowalismy z moim męzem, teraz mamy dzieci i dalej to praktykujemy, narawde jest super. Za miesiąc kolejne wakacje przed nami także konkretne zakupy beda potrzebne, odzież chłopięca https://www.kidshits.pl/ODZIEZ-DLA-CHLOPCOW bedzie jak najbardziej wskazana. A wy gdzie kupujecie dla dzieciaków?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Maj 18, 2018 12:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: