Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

vibin mini

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Zdrowie a antykoncepcja - prawdy i mity
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dytka

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 23:09    Temat postu: vibin mini Odpowiedz z cytatem

Hej. Biore tabletki antykoncepcyjne juz od roku.. caly czas martwi mnie to ze mam obfite okresy i ogolnie niskie libido.. Moj lekarz mowi ze sie przyzwyczaje ze to moze jeszcze potrwac. co o tym myslicie?

Ostatnio zmieniony przez Dytka dnia Pią Lis 03, 2017 22:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 23:09    Temat postu:

Powrót do góry
Wojta

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tabletki antykoncepcyjne - stosuje belare - zostala mi dobrana na podstawie badan przez moja lekarke i jestem z nich ogromnie zadowolona, bo ustabilizowaly mi totalnie cykl. Oprocz tego mam duzo slabsze bole menstruacyjne ktore do tej pory byly nie do wytrzymania..
Powrót do góry
Muminkowa

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie masz zle dobrane tabletki.. ja po kilku probach z tabletkami odpsucilam i zalozylam wkladke levosert... teraz mam luzik Very Happy
Powrót do góry
mariomario

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zle dobrane tabletki - 100%
naomi12

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Dytka, też mi się wydaje, że tabletki są źle dobrane; po takim czasie to już by się wszystko unormowało, myślę; ja kiedyś swoje też zmieniałam głównie z powodu spadku libido, kolejne działają bez zarzutu; przy okazji miesiączki są mniej bolesne i mniej obfite; wiesz, podam ci stronę http://antykoncepcjanamiare.pl/cierpisz-na-obfite-miesiaczki-to-problem-powazniejszy-niz-myslisz/ , pisze tam m.in. o przyczynach obfitości miesiączek ale też jak antykoncepcja na to wpływa; myślę, że warto go przeczytać;
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 09, 2018 17:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Zdrowie a antykoncepcja - prawdy i mity Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: