Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy to depresja?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Depresja poporodowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grażka49

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba skorzystać z pomocy specjalistów a jako, że samemu trudno określić jaki specjalista jest nam potrzebny może warto skorzystać z wizyty u psychologa. Słyszałam, że dobrego znajdziecie tutaj Klinika PsychoMedic.pl Na ich stronie mozna skorzystać z czatu, gdzie zupełnie anonimowo mozna spróbować pogadać, względnie po prostu zadzwonic na nr 22 253 88 88
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 04, 2018 15:53    Temat postu:

Powrót do góry
fokus

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depresja to choroba i to bardzo poważna. Najważniejsza jest prawidłowa diagnoza. Ja bym radził udać się do Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Tu otrzymacie prawidłowe rozpoznanie, dobrane leki i terapię. Trzeba pamiętać, że depresja nieleczona może doprowadzić do tragicznych skutków.
Powrót do góry
Scottt

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba iść do psychologa - http://www.poradnia-psyche.pl/
Lepiej wcześniej zacząć leczyć depresję
Powrót do góry
toros8

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie pomoc może uratować życie. Dobry psycholog pomoże wyjść z każdego dołka. https://ranking.abczdrowie.pl/s/psycholog Mi bardzo pomogła pani Ania Wnuk. Przyjmuje w przychodni Psychomedic
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to depresja, uważam, że naprawdę warto byłoby skorzystać z pomocy specjalistów mających doświadczenie w leczeniu schorzeń psychiatrycznych i psychologicznych. Można ich znaleźć chociażby w krakowskim Centrum Dobrej Terapii, z którego pełną ofertą można zapoznać się pod adresem http://ograniczpicie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasai

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depresja poporodowa wymaga przede wszystkim wsparcia od partnera i bliskich. Warto skonsultować problem z lekarzem. Pomocny może być psychoterapeuta online, bo przecież trudno się młodej mamie wyrwać z domu.
Powrót do góry
joanne

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już długo funkcjonuję ze stanem podpadającym pod depresyjny. Ciągnie się od czasów szkoły i jest głównie spowodowany zdarzeniami w moim życiu oraz obrazem własnej osoby. Objawy, jakie mam, to ciągłe zmęczenie, poczucie beznadziejności, brak dalszych planów na przyszłość, unikanie ludzi, brak radości z rzeczy, które kiedyś cieszyły... Chyba czas poszukać pomocy, żeby ten stan się nie pogorszył.
Powrót do góry
michal22as

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co przeczytałem to chyba jest już to depresja
Mariola4

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele trudnych zdarzeń miało miejsce w Twoim życiu, ale staraj się patrzeć na to co pozytywne Smile
Powrót do góry
grażka49

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie geriatry z Warszawy to zerknijcie tutaj http://www.lekarzdodomu.pl/ Wiem jak ważny jest kontakt z lekarzem, własnie pacjentów starszych. Taki lekarz jest kimś neutralnym komu osoba starsza może opowiedzieć o swoich troskach. Działa to świetnie na psychikę i nie tylko oczywiście. Ten geriatra z Warszawy działa również w okolicy Warszawy. Wystarczy zadzwonić.
Powrót do góry
Paula883

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu byłam w punkcie psychologicznym uwazna-psycholog.pl, z powodu bezsenności. Usłyszałam, że ten gabinet specjalizuje się nie tylko w tym aspekcie ale też w pozostałych dziedzianach, na przykład w zaburzeniach seksuologicznych. Zarekomendowałam więc mojej kumpeli aby tam poszła. Ja jestem usatysfakcjonowana z ich pomocy. W końcu mogę przesypiać noc.
Powrót do góry
Dzennika5

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli czujecie że nie radzicie sobie z jakąś sytuacją nie ma co czekać na rozwój sytuacji, może być tak, że jeszcze bardziej się wam pogorszy. Trzeba reagować na takie rzeczy. Myślę, że pomoc psychologa https://psychoterapiacotam.pl będzie najlepszym wyjściem. Czasami trzeba długoterminowej terapii by z tego wyjść ale może uda się wam to szybciej załatwić.
Powrót do góry
brydzia

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Internecie można wykonać specjalny test diagnozujący. Jeżeli jego wynik Cię zaniepokoi, powinnaś udać się do specjalisty jak najszybciej.
Homine

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystaliście kiedyś z jakieś poradni psychoanalitycznej? Zapisała się we Wrocławiu do http://poradniahomine.com/ i jestem bardzo ciekawa jak to będzie wyglądać.
Powrót do góry
kazik22

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taką chorobę powinno się jak najszybciej leczyć. Później tylko bardzo duże nieprzyjemności zostają jak jest załamanie.
Reklama

Wysłany: Czw Sie 02, 2018 10:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Depresja poporodowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: