Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pozycjonowanie strony jaka firma?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misia8603

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde każdy tak poleca w ciemno a nikt z Was nie wspomnie, że może najpierw warto było by zrobić jakiś porządny i to darmowy audyt seo taki jak ten http://darmowy-audyt-seo.pl/ . Ja zawsze tak robię do każdej ze swoich stron ( kilka ich mam) i jest to najlepsze rozwiązane które pokazuje wszystkie słabe strony. Taki audyt strony pod kątem seo jest wręcz niezbędny według mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 07, 2017 11:32    Temat postu:

Powrót do góry
aalaa

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas wie że teraz prowadząc firmę, posiadanie strony internetowej to podstawa. Dlatego jeżeli nie wiemy jak , to przy projektowanie stron internetowych łódź korzystamy z pomocy specjalistów. Pomogą oni stworzyć stronę która ułatwi dostęp klientom.
Powrót do góry
morela14

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lepiej samemu się zainteresować tematem SEO zanim wydamy jakiekolwiek pieniądze? polecam dobry artykuł na temat pozycjonowania akurat sklepu https://seo.zgred.pl/jak-pozycjonowac-sklep-internetowy-tipsy-i-triki-ktore-nie-zawsze-zbawia-twoj-sklep-4616 Ale można podciągnąć informacje pod każdy temat. Pozycjonowanie wcale nie jest takie ciężkie. Najlepiej jest prowadzić raport aby wiedzieć jakie działania przynoszą oczekiwane efekty.
Powrót do góry
Oliwia90

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zajmiesz się SEO to podszkol się u znawców,
ogólnie dobrze jest stworzyć dobrą stronę internetową i do tego celu polecam ich https://qualitypixels.pl/tworzenie-stron-internetowych/strony-wordpress/ , zdecydowanie 10/10 . Można ich chwalić za doświadczenie, profesjonalizm i doradztwo.
Powrót do góry
SteffAnja

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jeszcze nie mieliście wgl do czynienia z SEO to odradzam wam wgl próbować samemu się tym zająć, szkoda waszego cennego czasu. Od razu udajcie się do agencji zajmującej się tym. Ja mogę wam polecić firmę Fox Strategy - pozycjonowanie wrocław ale to sami zdecydujecie. Warto może jedynie zaznajomić się z podstawami żeby jakoś trochę kontrolować firmę którą zatrudniacie
Powrót do góry
izik

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednio zaplanowana strategia reklamy w internecie jest bardzo ważna. Zazwyczaj osoby zlecające usługi e-marketingu ograniczają się do pozycjonowania. Jest to ważne ale nie wystarczające. Działania powinny być zrównoważone obejmujące zarówno elementy SEO jak i content czy buzz marketing. Dopiero wówczas są naturalne dla algorytmów Google. Jak nie popełnić błędów i na czym polega e-marketing dowiecie się z artykuły na blogu dla osób prowadzących działalność gospodarczą - Zasady Ogólne http://www.zasadyogolne.info/2017/10/strategia-e-marketingowa-dlaczego-jest.html .
Powrót do góry
Astan

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam szczerze, że jeśli chodzi o pozycjonowanie stron warszawa to firm zajmujących sie tym jest na pewno bardzo dużo. Jednak trzeba znaleźć niewątpliwie taką, która na pewno zna sie na tym co robi, i jej działania przyniosą nam oczekiwane efekty, czyli wzrost pozycji w google!
Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest w sumie łatwo znaleźć odpowiednią firmę od takich zadań. Najlepiej jak ktoś z waszych znajomych korzystał z takich usług i może wam coś polecić. Jednak nie zawsze macie taką możliwość. Poszukajcie wtedy opinii w sieci. Mi pomogła firma http://sfeo.agency w pozycjonowaniu i w sumie jestem zadowolona z naszej współpracy.
Powrót do góry
sloneczna

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanowczo nie jest to branża w której się znam. Czekam aż ktoś poda swe zdanie w omawianej sprawie.
Daga014

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pozycjonowaniem powinna zająć się doświadczona firma, która cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Ja korzystałam z usług agencji Ideo Force i jestem bardzo zadowolona. Zaproponowali mi szerokie spektrum możliwości, przeprowadzili odpowiednie analizy i zoptymalizowali moją stronę internetową. Na https://www.ideoforce.pl/oferta/pozycjonowanie/ można przeczytać na temat prowadzonych przez firmę działań w tym zakresie. Ja widzę już pierwsze znaczące efekty. Smile
Powrót do góry
omnibus

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam https://www.premiumdigital.pl/ , bo korzystał z najomy i mówił, że zrobili kawał dobrej roboty, jeśli chodzi o pozycjonowanie. Oferują różne pakiety cenowe, a np. w takim od 1599 zł jest chociażby pełny audyt i analiza strony, zaawansowana optymalizacja strony, 8 fraz kluczowych, 5 artykułów sponsorowanych w okresie trwania umowy, marketing szeptany, zaawansowane budowanie zaplecza backlinków, mapy Google i wiele innych. Co sądzicie?
Powrót do góry
Wapik

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie jest mega istotne, a przy takim rozwoju technologicznym jest coraz więcej"specjalistów" . Jeżeli chodzi o zaufane firmy to ja polecałabym Ci tą https://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ . Moim zdaniem jest godna uwagi i na pewno się na niej nie zawiedziesz Smile
Powrót do góry
ika997

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki wszystkim za wypowiedzi na ten temat bo właśnie szukam jakiejś dobrej firmy która zajmuje sie pozycjonowaniem Wink
Maxymilian

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem o co chodzi z tym pozycjonowaniem, to zbyt skomplikowane dla mnie
Powrót do góry
payton

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraza napisał:
mój znajomy, który prowadzi od jakiś 6 miesięcy sklep internetowy korzysta z oferty agencji Soluma Sem z Warszawy .... To co da się zauważyć to znaczny skok jeśli chodzi o wzrost liczby klientów i pozycję sklepu w wyszukiwarce google i to od momentu rozpoczęcia pozycjonowania.

Pół roku to już okres, w którym działania pod względem SEO będą widoczne, więc jeśli Twój znajomy korzysta z usług agencji interaktywnej, która wie co robi to efekt będzie z pewnością zamierzany jak być powinien. Sam ostatnio na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/jak-zatrzymac-spadek-ruchu-i-osiagnac-wymarzone-efekty-w-seo-case-study-waptekapl,97.html widziałem przykład, w którym widać jak kilkumiesięczne działania sprawiły, że w top 3 słów kluczowych ich ilość wzrosła o 119 procent. Myślę, że to wynik jakiego nikt by się nie spodziewał Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 13:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: