Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wózek dziecięcy 3 w 1 - jaki polecacie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wozniak

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 00:58    Temat postu: Wózek dziecięcy 3 w 1 - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem

Moje maleństwo przyjdzie na świat dopiero w czerwcu, ale już zaczynam rozglądać się za wózkiem. Chciałabym, aby był 3 w 1. Na zakup jakiego modelu się zdecydować? Czy warto kierować się dostępnymi w sieci rankingami? Szukając ich, natrafiłam na https://najlepszyranking.pl/ranking-wozki-dzieciece
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Gru 29, 2017 00:58    Temat postu:

Powrót do góry
ramana

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że możesz się kierować rankingami ale ja bym na Twoim miejscu się najpierw zastanowiła czego potrzebuję konkretnie, np na jaki teren będzie wózek potrzebny itp. Masz jeszcze trochę czasu żeby się rozejrzeć i porównać różne wózki, zacznij od x-landera, mają kilka modeli bardzo różnych, w modnych praktycznych kolorach więc powinnaś coś fajnego dla maluszka z nich wybrać
Powrót do góry
federas

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chcecie zaoszczędzić to polecam kupić wózek dobrej marki, ale używany. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona.
Powrót do góry
Sertolp

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najbardziej opłaca się kupić używany.
fokus

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy by czasami sie okazało że trafią się wam bliźniaki to szukajcie wózków tu https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieciece/wozki-blizniacze Macie tu spory wybór. Róznie wyposażone z fotelikiem lub gondola. Od tego wyposażenia zależy też ich cena.
Powrót do góry
Ksiatom

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wziąć takie rankingi pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grażka49

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałabym używanego wózka. Zreszta na taki wózek to sie powinni złozyć dziadkowie, a rodziców tonie powinno interesować i nie wyobrażam sobie by mój wnuk miał jeździc kiepskim wózkiem Wink Wypatrzyłam takie cudo http://www.baby-jogger.pl/wozek/city-tour-lux z mozliwością złożenia z zamontowana gondolą na stelazu, z 5 opcjami podróżowania, z wyborem siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wypas, mercedes wśród wózków.
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek to poważne inwestycja. Jaki wybraliście? Patrzyłam na taki https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/zestawy-3w1/z-fotelikiem-besafe/p/x-lander-x-pulse-wozek-gleboko-spacerowy-skorzana-raczka-i-palak-fotelik-besafe-izi-go-2120.php Wygodne i praktyczne są wózki 3w1. Taki na większych kołach wygodnie się prowadzi. I są modne teraz takie wózki.
Powrót do góry
0lga

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam wózka 3w1 od Paradise Baby i jestem bardzo zadowolona. Zobacz jakie są topowe i nowoczesne wózki na http://paradisebaby.pl/news/item/topowe_wozki_dzieciece_w_magazynie_m-jak-mama. Z pewnością tu znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
emy

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak bunia, te x-landery są super jak też mam ale model x-cite, jest leciutki i idealny do miasta, łatwo go spakować do bagażnika nawet niedużego samochodu, jak się nad nim zastanawiasz to serdecznie polecam Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 19, 2018 12:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: