Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wanna czy prysznic :)?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O z pewnością mi się przydadzą te namiary, bo wkrótce mam remont łazienki i tak rozglądam się za różnymi inspiracjami. Nawet właśnie wpadłam na dobry artykuł http://www.isanok.pl/aktualnosc/id21637,wybor-grzejnika-do-lazienki-przeglad-rodzajow-grzejnikow - wybór grzejnika do łazienki. Mój grzejnik od momentu wprowadzenia się na to mieszkanie nie był wymieniany, a wygląda no - nie za ciekawie. Także chętnie skorzystam z tych porad, które tam są zawarte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 13, 2018 12:08    Temat postu:

Powrót do góry
DanceRRbrygada

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę prysznic. Szybki prysznic i nie marnuje się tyle wody co w wannie. Oszczędność i ekologia przede wszystkim Smile
joleczka

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź jest banalnie prosta Very Happy Jeśli zależy ci na oszczędności, to zdecydowanie prysznic. Ale jeśli możesz sobie pozwolić wylać trochę więcej wody raz na tydzień i siedzieć w wannie dwie godziny to polecam wannę, cudownie odpręża
Agusiek55

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyjściem jest oczywiście to i to Very Happy Jak macie sporo przestrzeni w łazienkach to przemyslcie takie rozwiazanie. U mnie w domu tak wlasnie zaaranżowałam łazienke. A że mam sporo miejsca to i parę fajnych dodatków dekoracyjnych dodałam. Bardzo fajne szafeczki i pojemniki do łazienki znalazłam w sklepie https://desideradesign.pl/kategoria/lazienka Są tam także fajne rzeczy do innych pomieszczeń domowych
Powrót do góry
prostolinijna

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 16:19    Temat postu: Trudny wybór Odpowiedz z cytatem

Nie jest łatwo podjąć decyzję w tym względzie, jednak zdecydowanie wolę wannę. Uwielbiam nasypać sobie płatków róż, zapalić takie www.pm-m.pl/275-swiece świece, gdzieś w tle odpalić relaksującą muzykę i wylegiwać się Wink . To najlepszy sposób na relaks moim zdaniem. W moim nowym domu nie może jej zabraknąć.
Powrót do góry
Witkarrek

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już musicie wybierać to oczywistym wyborem jest prysznic. W wannie nie umyjecie się w 5 minut. Samo napuszczenie wody będzie trwało spokojnie z 10 Razz Ja u siebie postawiłem na brodzik i takie eleganckie przeszklenie, z wanny zrezygnowaliśmy. Sporo ciekawych rzeczy do łazienki znaleźliśmy na stronie https://krzemien.com.pl Mają bardzo nowoczesne meble i akcesoria łazienkowe
Powrót do góry
Halejkania

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co z czegoś rezygnować? Kup sobie wannę i parawan najlepiej szklany. Idelane na codzienny szybki prysznic i relaksujacą kąpiel weekendową Smile Ja parawany nawannowe oglądałam na stronie https://www.ceneo.pl/Parawany_nawannowe i myślę nad kupnem modelu AQUAFORM STANDARD 3 Co o nim myślicie? Czy to dobra cena za niego?
Powrót do góry
elmensa3

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wybrałabym prysznic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prostolinijna

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 23:22    Temat postu: Wanna! Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdecydowanie wanna! Może i prysznic nadaje się na szybką, orzeźwiającą kąpiel, jednak to w wannie najlepiej można się zrelaksować, zapominając o kłopotach dnia codziennego. My właśnie będziemy wymieniać stary prysznic na wannę i chciałabym się Was poradzić w jednej sprawie. Co sądzicie o takiej baterii ściennej do wanny http://plusoutlet.pl/do/item/51780016_13/Bateria-wannowa-scienna ? Kupilibyście czy jednak odrzucacie? Cena nie jest niska, jednak to niemiecka marka, a wiadomo jakie są niemieckie produkty - niezawodne.
Powrót do góry
PiniondzNieSmierdzi

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę wannę. Można się położyć i zrelaksować, a prysznic nie daje nam takich możliwości. No ale wiadomo co kto lubi Smile
sakunas

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny masz nick kolego wyzej !
sasomar

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jestem zwolennikiem prysznica
Powrót do góry
larmars

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie prysznic Smile Jest według mnie dużo bardziej praktyczny i funkcjonalny. Niebawem zamierzamy wymienić obecną kabinę na nową i rozglądam się aktualnie za dobrej jakości panelem prysznicowym. Wpadła mi w oko oferta sklepu Silla https://silla.pl/pol_m_Panele-Prysznicowe-373.html. Spory wybór, przystępne ceny. Czy ktoś z Was miał już okazję robić tam zakupy ?
Powrót do góry
demena

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z mężem kupiliśmy wanne Smile Sugerowaliśmy sie wygodą ale także tym, iż spodziewamy się dziecka i o wiele wygodniej będzie wstawić wanne aniżeli prysznic Smile Jest o wiele wygodniejsza i stabilna. Sugerując się moim stanem przyszłym mamom polecam produkty z tej stronki https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty ,gdyż są one bardzo delikatne dla ciałka niemowlaka. Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 19, 2018 13:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: