Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak schudnąć
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Zdrowie a antykoncepcja - prawdy i mity
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ponagd

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najszybciej można schudnąć w momencie kiedy uprawia się sport. Tylko trzeba zawsze pamiętać o tym, że jak człowiek gwałtownie chudnie to jest dużo bardziej podatny na wszelkiego rodzaju choroby i schorzenia układu ruchowego. Dlatego na http://sieaktywuj.pl/profilaktyka-chorob-ukladu-ruchu/ można znaleźć mnóstwo ciekawych informacji o tym jak można takim chorobom zapobiegać, bo to wcale nie jest takie trudne jak się wszystkim wydaje dookoła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 13:23    Temat postu:

Powrót do góry
mama

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na zrzucenie kilogramów jest ruch i zdrowa dieta, ale można się także wspomóc maszynami odchudzającymi, ostatnio sporo pojawiło się tego na rynku. Np. Vacu Magic - kapsuła z bieżnią i lampami podczerwonymi. Dodatkowo światło z lamp podczerwonych stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc jak uda, pośladki i brzuch. Dla zainteresowanych tym temat polecam przeczytać: http://fitnesswell.pl/vacu-magic-bieznia-z-podczerwienia/
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko się zgadza i ładnie to brzmi, jest jednak "ale" - my. Chodzi mi o to, że sposobów na odchudzanie jest wiele jednak wszystko zależy od nas samych. Ja też długo nie mogłam się zebrać, żeby systematycznie ćwiczyć itp. Przeglądałam jednak jednego dnia internet i wpadłam na blog motywacja do schudnięcia tutaj znalazłam rozwiązanie mojego problemu i dowiedziałam się jak zdobyć pełną motywację. Myślę, że warto przejrzeć go.
Powrót do góry
hydra

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja planuję od stycznia nową dietkę - wiem na pewno że musi być o niskim ig, bo taka u mnie się najlepiej sprawdza. Do tego jak najmniej przetworzonej żywności. W grudniu inwestuję też w taką wyciskarkę https://zdrowywycisk.com/produkt/kuvings-c9500-srebrna-wyciskarka-do-sokow-plus-dodatkowe-sitka/ codziennie będziemy robić zdrowe soczki. Chcę troszkę zarazić dzieciaki takim zdrowym trybem życia, bo widzę że coraz bardziej kanapowi się robią Smile
Powrót do góry
demena

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta i ćwiczenia!
Powrót do góry
serwus

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prowadząc zdrowy styl życia lub uprawianie sportu to jedyne naturalne sposoby. nie jakiś herbatki odchudzające czy inne cuda Smile dobrym sposobem są też zabiegi plastyka brzucha lub odsysanie tłuszczu, nieco drożej to kosztuje ale na pewno pomaga Smile
Powrót do góry
drackkoda

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim kup sobie rower, moze być taki fajny fitness https://www.rowerzysta.pl/rowery-fitness.html idealny dla kobiet i dla tych którzy chcą spalić zbędny tłuszczyk Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
omnibus

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście chciałabym zakupić jakieś suplement wspomagający odchudzanie. Jak myślicie, który wybrać? Czytałam nieco o saszetkach diet duet , które rozpuszcza się w wodzie. Ich skład się różni, bo są tam saszetki na noc i na dzień (na dzień mają np. hamować apetyt, te na noc – spalać tłuszcz).
Powrót do góry
pizzzIni

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z tym chudnięciem to wcale nie jest tak łatwo i kolorowo jak się niektórym tutaj wydaje... Ostatnio na stronie http://cyklgastro.pl/znamy-choroby-ukladu-pokarmowego-2/ przeczytałam sobie bardzo fajny artykuł odnośnie chorób pokarmowych i dzięki temu teraz już wiem, ze nasza dieta jest tutaj bardzo ważna, pełni naprawdę bardzo dużą rolę Smile
Powrót do góry
33gundo

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zasadniczo zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć.
bunia

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepsze efekty dają ostre treningi. Z tym trenerem https://trener-piotrderylo.pl można podjąć współpracę i szybko schudnąć. Treningi będą dostosowane do nas i to jest najskuteczniejsze rozwiązanie na zrzucenie wagi.
Powrót do góry
matylda12n

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja polecam ci zacząć ćwiczyć z Chodkowską skalpel albo kiler zobaczysz po miesiącu jakie są efekty jak dla mnie bomba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serwus

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ćwiczenia + zdrowa żywność i zdrowa dieta to podstawa. Warto sobie ustawić dietę i regularnie ćwiczyć. Siłka + trener personalny to także dobre rozwiązanie.

fedek

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakąś aktywność na pewno trzeba uruchomić.
formula1

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie takie samo zdanie jak mój poprzednik... Nic dodać, nic ująć...
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 09, 2018 16:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Zdrowie a antykoncepcja - prawdy i mity Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: