Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fototapety na ściany?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pesszaak

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 12:34    Temat postu: Fototapety na ściany? Odpowiedz z cytatem

Czy według was takie rozwiązanie jeśli chodzi o ściany jak Fototapety jest nadal w porządku? Zalazłem jeden fajny sklep z takimi rzeczami i zastanawiam się nad zakupem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 05, 2017 12:34    Temat postu:

Powrót do góry
smigool

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to nie jest dobry pomysł, serio.
DraKUSek

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam fototapety! Akurat te które podlinkowałeś średnio mi się podobają, bardziej stawiam na fototapety pejzaże. Uwielbiam góry, także idealnym rozwiązaniem jest fototapeta z górskim pejzażem w salonie! Smile Dzięki temu czuję się jakbym tam był.
Powrót do góry
Stefka365

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się fototapety bardzo podobają. Potrafią bardzo ożywić wnętrze i nadać mu życia. Można do nich dobrać równie ciekawe dodatki i dekoracje jak na przykład kolorowe zasłony (https://moleo.pl/pol_m_DOM-I-OGROD_DEKORACJE_ZASLONY-1454.html) czy poduszeczki w zbliżonych barwach. Dzięki temu pokój będzie przytulny i przykuj uwagę gości Smile
Powrót do góry
karola12

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie? Jeżeli tylko jest to coś ciekawego, to nie jest to zły pomysł Smile Ważne żeby nie przesadzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez jjusti18 dnia Sro Maj 16, 2018 15:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Olek14

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa czy ktoś korzystał z oferty fototapet z własnym zdjęciem tego sklepu http://mural24.pl/ ? Podoba mi się ich niezliczona ilość wzorów fototapet, dzieki czemu bez problemu powinnam znaleźc coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto drukują na wysokiej jakości druku, dzięki czemu nawet tapeta ze zdjęcie będzie wyglądać cudownie. Jak wy uważacie ?
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Jeśli nie masz pojęcia o tym, jak zaprojektować wnętrze swojego mieszkania, powinnaś skorzystać z pomocy profesjonalnych projektantów wnętrz. Można ich znaleźć w krakowskiej firmie http://www.dom-art.eu
Powrót do góry
dekielek

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są w porządku, kupuj to co Ci się podoba, nie to co inni pomyślą.
as113

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapeta to bardzo fajne rozwiązanie i w mojej opinii może się sprawdzać praktycznie w każdym wnętrzu.
Powrót do góry
aniaola37

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko opcja w sumie. Ja słyszałam, tzn czytałam nawet o czymś bardziej szalonym:D Na stronie https://carpetoutlet.pl/blog/usuwanie-gumy-do-zucia-z-dywanu/ znalazłam przede wszystkim sposób na pozbycie się gumy z dywanu ale i również jest tam fajny artykuł o dekorowaniu ścian dywanami ;D
Powrót do góry
dera

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam fototapetę tylko w sypialni, wybraliśmy ją z mężem dlatego że dodaje klimatu (jest intensywnie czerwona). Ale reszta pomieszczeń ma ściany gładkie, pomalowane matowym duluxem easycare z tego względu że mieszkanie nie jest duże i nie chcieliśmy wprowadzać nadmiaru wzorów. Już i tak wystarczą te obrazki i zdjęcia na ścianach, z tapetami tego byłoby za dużo
Powrót do góry
Słodkaaa

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka właśnie zaprosiła mnie do swojego nowego mieszkania i to jak urządziła sobie salon zachwyciło mnie. Cały urok dodała fototapeta,jak dobrze pamiętam zamówiła na stronie http://fototapetyinfo.pl/ . Właśnie przeglądam ich ofertę i szukam coś dla siebie, mają naprawdę ciekawe propozycje. Można tam nie tylko znaleźć coś dla siebie, ale również do pokoju dziecięcego. Drukarnia wydaje się naprawdę profesjonalna, a ich oferowane fototapety są ekologiczne i nie wpływają w żaden sposób negatywnie na zdrowie.
Powrót do góry
Daniel152

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście takie tapety się nie podobają, ale jeśli ktoś lubi to czemu nie Razz
Powrót do góry
demena

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie do każdego pokoju fototapety będą pasowały. Inaczej fototapeta będzie wyglądać w malutkim pokoju (którego jeszcze bardziej zmniejszy optycznie) a inaczej w pokoju 4x4. Według mnie nie warto kierować się jednym szczegółem, w sklepie https://ubierzswojesciany.pl/content/9-inspiracje mają naprawdę niesamowite inspiracje pokoi młodzieżowych.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 23, 2018 07:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: