Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kancelaria prawn
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Twoje prawa ( prawa pacjenta )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moore23

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej kwestii pewnie każdy prawnik byłby w stanie Ci pomóc ale najbardziej rzetelne wsparcie otrzymałam od pani adwokat Rity Miling http://adwokat-miling.pl/zakres-uslug-3.html w związku z sprawą rozwodową. Umów się na wstępne konsultacje i sprawdź czy adwokat będzie mógł pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 10, 2017 08:44    Temat postu:

Powrót do góry
jacek00

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam gdzie w internecie mogę sprawdzić swoje prawa pacjenta ?
Mariia1990

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj może na stronie kancelarii prawnej Zaufany Prawnik. Widziałam, że ktoś też już ją polecał Smile Najlepiej skorzystać tam z bezpłatnej porady on-line. Wygodnie, za darmo poradzisz się profesjonalistów, a i może skorzystasz w przyszłości z ich usług.
Powrót do góry
omnibus

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz nowoczesne kancelarie udzielają porad drogą online. Dla Klienta to bardzo szybkie, wygodne i oszczędza sporo czasu. Nie trzeba bowiem szukać kancelarii na własną rękę i czekać na wizytę u mecenasa. Taką usługę świadczy strona Zaufany Prawnik i ja bardzo zachęcam do skorzystania z ich fachowej pomocy w każdej dziedzinie prawa.
Powrót do góry
Lionka

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu się zgodzę z moim przedmówcą. Ostatnio coraz więcej dobrych kancelarii prowadzi porady prawne online. Ja ostatnio korzystałam z taki porad naszej białostockiej Pani mecenas - http://oliferuk-zaborska.pl/pomoc-prawna-i-porady-online/ . Bardzo mi pomogła swoim poradami, które wynikają z jej doświadczenia w zawodzie i prowadzenia własnej kancelarii.
Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 06:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udać się do zaufanej kancelarii adwokackiej. Wtedy mozecie liczyc na profesjonalna pomoc prawną, w każdym zakresie Smile Polecam uslugi jakie swiadczy kancelaria dąbrowa górnicza , bardzo rzetelni i profesjonalni adwokaci.
Powrót do góry
carolina91

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi obiło się o uszy, że bardzo dobra jest kancelaria adwokacka z Lublina - http://kancelaria-galazka.pl Możesz się do nich śmiało zgłosić jeśli nadal szukasz adwokata. Teraz jest sporo kancelarii to fakt ale warto wybierać te najlepsze zwłaszcza jeśli sprawa jest trudna.
Powrót do góry
Burger_

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba pamiętać, że prawo jest bardzo szeroko pojętą dziedziną i jest rozgałęzione na wiele specjalistycznych dziedzin. Dlatego każdy prawnik specjalizuje się w innym kierunku (prawo cywilne, karne itp.). Warto zajrzeć na http://obsluga-prawna24.pl/. Tam zobaczycie różny wachlarz możliwości prawniczych. Od spraw rodzinnych po obsługę prawną przedsiębiorstw.
Powrót do góry
sloneczna

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim forumowiczom Smile Szukam właśnie jakiejś sprawdzonej firmy z Katowic (lub okolicznych miejscowości), która zajmuje się obsługą prawną firm... Czy macie może w tym obszarze tematycznym jakieś doświadczenie i jesteście w stanie polecić sprawdzoną firmę, która zajmuje się tego typu sprawami? W Sieci jest tyle różnego rodzaju ofert, że bardzo ciężko jest się na coś konkretnego zdecydować... Z tego co udało mi się rozeznać wśród znajomych, to niezłe opinie ma http://kancelariafortis.pl/ Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Smile
staniczek

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co kolego, moim zdaniem najlepiej by było w Twoim przypadku gdybyś zgłosił się po prostu do Adwokata. Wydaje mi się, że to właśnie on będzie Ci najprędzej w stanie pomóc. Ja już nie raz korzystałem z jego usług i zawsze wychodziłem zadowolony.
Powrót do góry
Nelia

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 06:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że teraz o dobrego adwokata można się nawet bić bo jest ich na rynku nie wiele ale ja znam dobrą kancelarię, która z pewnością znajdzie dla Ciebie czas http://adwokaci-dabrowscy.pl/prawo-spadkowe.html . Prawa spadkowe,
rozwody, podziały majątku, obsługa firm czy bezpłatna porada prawna.
Wszystko to by spełnić twoje oczekiwania.
Powrót do góry
martin81

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ostatnio miałem problemy z prawem i trzeba było je rozwiązać. Sprawdź tutaj Pomoc prawna Gorzów Wielkopolski http://adwokatandrysiak.pl bardzo dobra kancelaria adwokacka.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 15, 2018 12:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Twoje prawa ( prawa pacjenta ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: