Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbacie o włosy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Imaria21

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej kokosowy ma bardzo wszechstronne zastosowanie. Na włosy, skórę, paznokci, a także do spożycia. W Magvita Banaban można kupić wysokiej jakości produkty na bazie kokosa. Olej u nich dostępny pochodzi z organicznych upraw na Fidżi, jest tłoczony na zimno, nierafinowany - zachowuje więc swoje właściwości odżywcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 10, 2017 13:19    Temat postu:

Powrót do góry
Sijan

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie muszę za bardzo dbać o włosy bo i tak się golę na łyso.
aalaa

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O włosy można dbać na wiele różnych sposobów. Odpowiednia dieta, witamin i przede wszystkim kosmetyki dobrane do naszego rodzaju włosów. Ciekawą ofertę różnego rodzaju produktów do ich pielęgnacji można znaleźć w sklepie https://sklep.elfa-pharm.pl/pl/50-wlosy. Szybka realizacja zamówienia i przystępne ceny a skuteczność na wysokim poziomie Smile
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam niestety grube włosy ( styl afroamerykański wręcz ). Wiem wiem niejedna powie, że to super, że nie ma co narzekać itd ale wiecie jak czasem trudno takie włosy ujarzmić czy jakkolwiek ułożyć ? W akcie desperacji zrobiłam sobie w salonie zabieg keratynowego prostowania włosów ( keratyna G-Hair z Inoaru ) i w końcu wyglądam jak człowiek a włosy są gładkie i lśniące Smile
Powrót do góry
faclub

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja by zachować ich dobrą kondycje rzadko je prostuje i kręcę.

kastorp

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadanie staje się niestety norma w pewnym wieku..:/
glinly

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 19:49    Temat postu: Włosy. Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś obcięłam włosy na bardzo krótko, a teraz nadal czekam aż odrosną. Są już dłuższe, ale nadal na tyle nierówne, że nie chcę ich podcinać. Korzystam ze sprawdzonego sposobu poleconego przez moją babcię - piję napar z pokrzywy. Już zauważyłam wzrost tak zwanych baby hair, z czego jestem bardzo zadowolona. Nie stosuję specjalnej pielęgnacji, chociaż czasem zdarza mi się czytać o sposobach na różnych stronach takich jak http://pieknieizdrowo.pl/pielegnacja-wlosow/, tak właśnie odkryłam olejowanie, które będę musiała wypróbować. Na razie trzymam się herbatki z pokrzywy i szamponu ziołowego.
Powrót do góry
konstancja20

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szampon naturalny i odżywka do codziennej pielęgnacji. Poza tym jakiś suplement diety. Warto jednak unikac farbowań i korzystania z prostownic itp urządzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
summer

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy wypadaniu wlosów ważna jest jednak dieta. ja jakis czas temu bardzo przesadzałam z eksperymentowaniem z dietami i zawsze najbardziej odbijalo sie to na wlosach i paznokciach. Podstawa to dieta bogata w zelazo, cynk, magnez no i oleje pieknie nawilżają. Tutaj znlazłam wiecej na ten temat http://www.vichy.pl/blog/dieta-na-w%C5%82osy-i-paznokcie-czyli-jak-zdrowym-zywieniem-poprawic-ich-ogolna-kondycje/vmag64486.aspx
Powrót do góry
Wojta

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo maseczki, odżywki tego typu rzeczy na pewno dobrze wpływają na strukturę włosów. Ja teraz szukam jakieś dobrej która odzywi włosy na zimę i koleżanki mi poleciły tą maskę http://www.lorealprofessionnel.pl/pielegnacja-wlosow/maska Znacie może? Smile
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to mój chłopak dba o swoją brodę. Czasem mam wrażenie, że myje ją częściej niż ja włosy. Very Happy Też tak mają wasi faceci? Nie wiedziałam, że są specjalne kosmetyki od BeardMan w tak przystępnych cenach. Może się przyda dla waszych ukochanych: https://beardman.pl/kategoria/golenie-na-mokro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
globmistrz

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w sumie nie dbam jakoś specjalnie, myje i daje odżywkę
Powrót do góry
puncjuszPilat

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 10:43    Temat postu: prostownice Odpowiedz z cytatem

Hej,
ja przed każdym prostowaniem używam dobrych kosmetyków do włosów i stosuje się do zasad tego artykułu http://dietaabc.pl/uroda/co-zrobic-aby-prostownica-wlosow-nie-zniszczyla-ich-struktury/ polecam mam zdrowe i lśniące włosy Smile
Powrót do góry
Marcelina

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież dbanie o włosy to nie tylko kosmetyki. Popełniamy miliard błędów podczas codziennej pielęgnacji, które bardzo osłabiają włosy i sprawiają, ze wypadają. Zbyt ciepła woda podczas mycia, pocieranie włosów, wykręcanie ich ręcznikiem, rozczesywanie mokrych (można tylko kręcone), gumki recepturki, gumki z metalowymi wstawkami - to wszystko bardzo niszczy włosy. nie rozwodząc się już nad suszarką, prostownicą itp...
mileczka

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście może używać naturalnych szamponów dużo tego w internecie teraz jest, zresztą w sklepach stacjonarnych też już można kupić np www.natinati.pl ktoś próbował? Czytałam sporo na ten temat i podobno są bardzo zdrowe dla naszych włosów
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 24, 2017 16:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: