Forum FederaForum Strona Gwna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Czym myjecie zby?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
pesszaak

Doczy: 29 Lis 2016

PostWysany: Czw Maj 25, 2017 22:16    Temat postu: Czym myjecie zby? Odpowiedz z cytatem

Jakiej szczoteczki uywacie do mycia zbw? Jeli nadal korzystacie z tradycyjnej, to musicie wiedzie e o wiele lepsze s Szczoteczki elektryczne. Nie powoduj takich podranie dzise, a dodatkowo o wiele dokadniej czyszcz zby i ca jam ustn! Jeli chcesz kupi dobr i sprawdzon szczoteczk elektryczn odwied sklep HappyDental a na pewno wybierzesz tam cos dla siebie!
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Czw Maj 25, 2017 22:16    Temat postu:

Powrt do gry
corni

Doczy: 10 Sie 2017

PostWysany: Czw Sie 10, 2017 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moe i elektryczna lepiej myje, ale co z tego, gdy nie jest tak czsto wymieniana jak tradycyjna (chociaby ze wzgldu na cen). Przecie tam si gromadz straszne bakterie.
Sakol

Doczy: 12 Sie 2017

PostWysany: Sob Sie 12, 2017 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokadnie a e ja bardzo czsto wymieniam szczoteczki to uywam tradycyjnej
mironika

Doczy: 09 Sie 2017

PostWysany: Sob Sie 12, 2017 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobicie polecam szczoteczki soniczne super domywaj.
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
cieszewska

Doczy: 12 Sie 2017

PostWysany: Sob Sie 12, 2017 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uywam takiej najzwyklejszej z marketu, tylko oczywicie z ruchom kocwk.
Powrt do gry
bunia

Doczy: 12 Pa 2017

PostWysany: Pon Lis 06, 2017 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miaam due problemy z dzisami i pomoga mi doktor Jaworska w Dental Design w Pruszkowie. Przede wszystkim odkrya, co jest przyczyn blu dzise. Szstka promieniowaa na cae dzisa. Polecam tego dentyst.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Mikis27

Doczy: 07 Lis 2017

PostWysany: Wto Lis 07, 2017 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oprcz pasty uywam rnych pynw.
Simona

Doczy: 15 Pa 2016

PostWysany: Wto Sie 28, 2018 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pki co korzystam przede wszystkim z tradycyjnej szczoteczki do zbw, chocia powiem szczerze, e po zapoznaniu si z ofert sklepu http://dentystapoleca.pl/ , rozwaam zakup szczoteczki elektrycznej. Wybr produktw w tym przypadku jest naprawd duy, a ceny przystpne, wic tymbardziej chtnie zdecyduj si na zakupy:).
Powrt do gry
Jabko

Doczy: 31 Sie 2018

PostWysany: Pi Sie 31, 2018 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co dzie stosuj pyn do pukania ust, ale nie jestem do koca zadowolony z efektu, dlatego postanowiem zakupi irygator. Nie wiem czy syszelicie o takim urzdzeniu, troch podobne do szczoteczki elektrycznej, z tym, e na kocu znajduje si dysza uwalniajca wod. Jestem laikiem w tym temacie, dlatego posugiwaem si poradami na https://szczoteczka-elektryczna.edu.pl/zakup-irygatora-na-co-nalezy-zwrocic-uwage/ , ktre umoliwiy mi zakup odpowiedniego dla mnie irygatora. Teraz mj umiech jest kompletny Smile
Powrt do gry
carolina91

Doczy: 29 Mar 2017

PostWysany: Sro Wrz 05, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeli szukasz artykuw do pielgnacji zbw warto zajrze na https://www.dentystapoleca.pl/ Znajdziesz tam szczoteczki, pasty, nici dentystyczne itd. Oferta jest bardzo rozbudowana i przystpna cenowo.
Powrt do gry
vandielol

Doczy: 26 Lip 2018

PostWysany: Sob Wrz 15, 2018 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Sob Wrz 15, 2018 16:01    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FederaForum  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!